Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok vagy linkelnétek,...

Írnátok vagy linkelnétek, miket tornáztatok, hogy a szülés utáni hasatok lemenjen?

Figyelt kérdés

A második baba után nagyon nagy maradt a hasam. A terhes pocakom is nagy volt a kezdetektől, de most is, mintha terhes lennék.

Két császárom volt, vékony soha nem voltam (kövér sem, de alacsony vagyok), a terhesség után még minimum 5 kg plusz van most rajtam. A babám már négy hónapos, a mérleg jó ideje meg sem mozdul. Alig tudok valamit felvenni a ruháim közül, mert borzasztó előnytelenül állnak.

Egy kevés mozgás mindig volt az életemben, de most nagyon komolyan kellene valamit csinálnom, hogy jobban érezzem magam a bőrömben.

Kíváncsian várom válaszaitokat!



2015. ápr. 3. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak az étrend változás segített, a tornák nem hatnak önmagukban. Kevesebb kenyérfélét eszek (majdnem semmit), de semmi sem tiltólistás, mindenből mértékkel eszek, kevesebbet kicsit mint korábban.
2015. ápr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is a 2. baba után maradt nagyobb. Ahogy fogom, van rajta háj is, de alapból sem ment vissza. Nekem a doki megnyomkodta: lazák a szövetek és szét van nyílva a hasfalam, ezért maradt meg a hasam.

Így meg nem lehet nekiesni, m több kárt okozhatok mint hasznot... Napi 4-5 felüléssel kell max indítani és nagyon-nagyon lassan növelni.

Én figyelek mit eszek, nincs rajtam felesleg, csak a hasamon. :S Arról meg a legnehezebb eltűntetni, ha csak simán nekiállok fogyózni, akkor majd ha sehol nem lesz rajtam semmi, akkor kezd el a hasam csökkenni. Na, az meg pók-effektus...nagyon csúnya.

Úh én elkezdem lassan a hasizmozást, ahogy a doki mondta, h legalább a hasam lejebb menjen, aztán a háj...na nem tudom, arra majd utána kitalálok vmit.

2015. ápr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor ez nehezebb, mint gondoltam. Azt biztos, hogy nekem is nagyon lazák a szövetek, háj is van a hasamon, de érzem, hogy alatta egy kiengedett laza lufi van. Azt hittem, tornával, mozgással segíthetek, mert az étrenden csak a mennyiségen tudok csökkenteni, mert egyébként odafigyelek arra, miket eszem.
2015. ápr. 4. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!