Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen "praktikát" vagy...

Milyen "praktikát" vagy tápszert ajánlanátok bukós babának amitől nincs székrekedése?

Figyelt kérdés
7 hetes a babám és a milumil HA Start optima-t használjuk az AR-sel fele-fele arányban,ami jó is a bukására de székrekedése van tőle 3 napja.A védőnő csak azt mondta hogy ne adjam neki az AR-t de akkor egyből vissza bukja .Szegénykém annyira erőlködik a kikival hogy a szívem szakad meg :(
2015. ápr. 4. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
milumil komfort az lágyítja a székletet. ha nem lenne elég sűrű, de egy próbát megér akkor meg a milumil sensitive
2015. ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisbabám kedden lesz 7 hetes.

Vegyesen kap anyatejet és tápszert. Szintén Milumil Ha Start Optimát. Neki is sszékrekedése van sajnos.

Nekünk most a doki a Duphalac szirupot ajánlotta. Most próbálkozom vele. Esetleg kérdezz rá erre is.

Egyébként én is kérdeztem a védőnőt, hogy váltsunk -e Milumil Szenzitívre, de azt mondta, hogy ne váltogassam a tápszert.

2015. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Először is vegyél egy nagy levegőt és próbálj megnyugodni. :)


A védőnő, gyerekorvos, mind csak egy véleményt mond, nem kötelező úgy csinálni, ahogy mondja.


A TE gyerekedet te ismered a legjobban, te látod, mire hogyan reagál. A székrekedés nem jó a babának (és nektek sem, a ti idegeiteket is rendesen kikezdni), három nap mondjuk pont határeset, egy meleg vizes pancsi egy kis pocakmasszázzsal lehet, hogy megoldja a dolgokat.


Van oka, hogy HA tápszert kap?

2015. ápr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi is HA-s tápszerrel kezdtünk (csak az Bebás volt), és pont másfél-két hónaposan kezdőtött ez a bukós korszaka, nem győztem a pelusokat csserélni, még alvás közben is felkelt a bukásra. :(

Aztán a doktornőnk javasolta a tápszercserét, és Lactogen Harmonyt ajánlott, ami teljesen rendbeszedte. :) Azóta volt nincs bukás.

Lehet, hogy tényleg a HA a baj.

2015. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs oka hogy a HA-t kapja,csak a doki ezt írta fel az elejétől és azért kapja ezt.
2015. ápr. 4. 21:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, az én babàm a Milumil AR optimat kapja. Mi pici vizet szoktunk neki adni mellè amikor szèkrekedèse van, mindig segít.
2015. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia

A lanyom a Humana baby fit plus tapszer kap.nincs szekrekedes,bukos babaknak valo,es az ara is nagyon jo (600ft/db)

2015. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!