Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normalis, h a 3 hetes...

Az normalis, h a 3 hetes gyerekem 7/10 orat is vegig alszik estetol?

Figyelt kérdés
Hiaba keltem fel nem akar akkor enni mikor,felkel orakig a mellemen log...
2015. ápr. 6. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
A 10óra az nagyon sok, ezekszerint van hogy alig háromszor eszik egy nap? Nekem akkor volt hogy sokat aludt és egész nap a cicimen volt a baba amikor nem volt tejem, ez az első héten történt.
2015. ápr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Védőnőt és az orvost nem kérdezted? Én már rég felhívtam volna őket!
2015. ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mondtam a vedononek h ossze vissza eszik es vegig alussza az ejszakat azt mondta h majd befog allni csak aggodom..meg mar nem nagyon van tejem tapazert is adnom kell neki...
2015. ápr. 6. 12:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmi probléma ezzel ha éjszaka van, nekem a doktornő is azt mondta, és a védőnő is, hogy éjjel eszembe se jusson felkölteni, viszont napközben ne hagyjam többet aludni 4 óránál. Az első válaszolónak nem tudom, hogy jött ki hogy akkor alig eszik 3x: Ha este 8 kor alszik el, alszik reggel 6 ig, akkor eszik 6 kor, 9 kor, 12 kor, 15, 18, meg mondjuk lefekvés előtt. Még ha csúszik is picit, akkor is minimum 5x eszik. Nekem van, hogy 12-13 órát alszik a lányom az első héttől kezdve, mégis gyönyörűen fejlődik és egészséges. Örülj neki te is, hogy ilyen szerencsés vagy, hogy ilyen jó alvókája van a babádnak. :)
2015. ápr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Dejo koszonom megnyugtattal, mar azt hittem valami baj van...mindenki mondja h harom orankent kell ennie fel oraig..nap kozben nem alszik 3/4 oranal tobbet, van,h magatol fel kel,de van,h en keltem. Akkor nincs vele gond. 50 milit lejetem meg meg megevett 60 milit de reggel.is evett rendesen lassan kelni fog. Negyed tiz ota azert nem egyszer evett
2015. ápr. 6. 16:32
 6/10 anonim ***** válasza:
ez helyzettől függ baj-e. ha a súlya jó, a pisis pelusok nehezek, közérzet jó,nappal tartod a 3-4 órákat nem baj,had aludjon. de ha gyanúsan könnyű a pelus, vagy nem elég jó a súlya,akkor kell neki +1 evés. ezekre kell figyelned.
2015. ápr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom sajnos besárgult a 4-dik napon ezért nekem fel kellett kelteni éjjel is enni. Mert amúgy nagyon aluszékony volt. Végig aludta volna a napot is sztem..

Úgy kb 6 hetes korától alussza végig az éjjelt. Letesszük fél 9kor és másnap reggel 7 és fél 8 között szokott kelni:)

Én annyit mondok neked,hogyha nincs besárgulva,hízik szépen rendesen,akkor nincs baj,sőt inkább örülj,hogy te is a szerencsések közé tartozol:) Egyébként is alvás közben fejlődik a legjobban:)

2015. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

Ha elfogadsz egy tanácsot akkor mérd meg,hogy mennyit eszik egyszerre(leméred evés előtt és közvetlenül utána-semmin ne változtass-ne tedd tisztába se).Így megtudod,hogy mennyit eszik.ha eszik kb.500ml egy nap akkor nem lesz semmi gond.

Érdemes akár kivenni mérleget is ezért az első egy-két hónapban.

Ne keltsd fel ha megeszi a 450-500ml.

Az én babám sem kelt fel,tökéletesen fejlődött,de kellett az a bizonyos biztonságérzet amit a mérlegelés adott.

2015. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, félreértelmeztem a kérdést, úgy értettem,hogy evés után 7/10órát alszik. Ha este alszik az nem baj,nekem első pillanattól végigaludták az éjszakát,és szépen gyarapodtak, soha nem keltettem fel őket.
2015. ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a jo tanacsokat nagyon kedvesek vagytok akkor csak tulreagaltam
2015. ápr. 7. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!