Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves kisfiam miért velem...

1,5 éves kisfiam miért velem (anyával) a leghisztisebb és a legnehezebben elalvó?

Figyelt kérdés
Külföldön élünk, senki segítségünk nincsen, én vagyok vele egész nap, viszont azt veszem észre, hogy ennek ellenére, velem alszik el a legnehezebben és nálam hisztizik szinte mindenért. Apjával, nagyszülőkkel, ha éppen itt vannak, minden simán megy, nekem meg órákba tellik, mire délután és este is elalszik, habár mindent megteszek, nyugodt vagyok, szeretem, bújunk, mesélek, játszunk, de ez mégis kevés lenne??? :(

2015. ápr. 6. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont azért, mert te vagy az anyja, te vagy mindig vele, veled lehet mindent megcsinálni, és nemutolsósorban téged szeret a legjobban.

Én is így vagyok a gyerekeimmel, mindenhol tök normálisak és okosak-kedvesek, bezzeg ha velem vannak!!! :))) De már megtanultam kezelni őket. :))

2015. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de pont ezért: kényezteted, dédelget és nem szólsz rá pont semmiért! Túlzásba estél! Persze én tapasztalatból mondom, én is egyedül voltam a kislányommal, bár Mo.-on, de ettől függetlenül segítségem nem volt, bár anyósom napi szinten járt a nyakamra, ami azt jelentette, hogy ugrálhattam körbe őt is. Nekem ilyen körülmények között 4 hónapomba telt, míg rájöttem, hogy ez így nem működik! Az első 4 hónapunk azzal telt, hogy fogtam a karomban, mert amúgy hiszti volt, vagyis értsd: 24 órából 20-21-et ébren voltam és fogtam, ne kérdezd, hogy bírtam, nem tudom, de így volt! Amit én megtanultam: a hisztire ne reagálj, ha délután nem akar aludni lelke rajta, majd alszik este. Az én lányom soha nem aludt napközben egy percet sem, viszont most este 9-kor lefekszik és reggel 10-ig alszik!
2015. ápr. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!