Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik időszakot bírtad a...

Melyik időszakot bírtad a legnehezebben? Első, második, harmadik trimeszter és miért?

Figyelt kérdés

2013. okt. 13. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 34 hetes vagyok, de eddig egyértelműen az első trimeszter volt a legnehezebb: paráztam, véreztem, kórház, utána 2 hét otthon, aztán hányás reggelente, és hányinger különböző ételektől. A második trimszter teljesen OK volt, pedig nem lett jó az AFP és a cukor se, szóval volt izgulnivaló, de energikusabb voltam. Most meg még kifejezetten jól bírom.
2013. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fizikailag az első és második, lelkileg az első. Lelkileg azért, mert 6 év várakozás és kezelések után a 7. héten elöntött a vér, de rendesen. A 14. hétig véreztem. Fizikailag azért, mert a 7. héttől a 19. hétig feküdnöm kellett, részben kórházban és csak a mosdóba mehettem ki.
2013. okt. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 hetes vagyok, de a 18. héttől lényegesen jobban érzem magam. Kopp-kopp-kopp, le is kopogtam. Az első trimeszter nem volt annyira jó, rengeteget görcsöltem, veszélyeztetett lettem, így mindenen idegeskedtem is. Mióta mocorog a pocimban a kicsi fiam, sokkal jobb minden. Megnyugodtam, hogy érzem őt minden nap és a görcsök is elmúltak. Szintén kopp, kopp, kopp. :)
2013. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
elsőt, teljesen ráparáztam, hogy biztos minden rendben van-e
2013. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az elsõ babámnál a rosszullétek és a sok hízás miatt az elsõ és harmadik.

A második babánál a sav miatt a harmadik.

Most a harmadiknál még 18 hetesen minden ok.

Viszont a legjobb a rugdosás volt meg a csuklás a pocaklakótól.

Ha tudod élvezd ki a terhességed.

2013. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék választani mert minden trimesztereben voltak jók és rosszak is. Elsőben véreztem és aggódtam a babámért (volt vetélésem is), de örültem mert ismét terhes voltam, másodikban sokszor voltak görcseim erős fájdalmaim, de kaptam magnéziumot valamint az orvos megnyugtatott, hogy a babával minden rendben, harmadikban se aludni, se ülni, se állni se semmi sem jó mert könnyen elfáradok, viszont örülök mert marosan kint lesz és már elég nagy hogy egészségesen a világra jöjjön. 36 hkm
2013. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
szerencsés vagyok, nekem az első trimeszter hányás-rosszullétmentes volt, az volt a baj, hogy iszonyú álmos és aluszékony voltam (úgy fájt mindenem a sok fekvéstől,mintha influenzás lettem volna), a második az szinte olyan volt, mintha nem is lennék várandós. a harmadik is jó volt, bár már a kéz-zsibbadás és az éjjeli ébredések beköszöntöttek :) végül is a keresztcsonti fájdalom az utolsó 8 napban - na az rontotta le a harmadik trimesztert... szóval nekem ezért a harmadik, viszont az is a legjobb, mert már annyira érezni akkor a babát, csodálatos :)
2013. okt. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyereknél az első és a harmadik trimesztert viseltem nehezen. A második gyereknél csak az utolsó hetet (kánikula júliusban és még túl is hordtam).
2013. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindháromban volt valami rossz, de a legrosszabbnak a 3.at mondanám. az elsőben nonstop rosszullét, a másodikban elkezdtem vizesedni, es sokat hiztan egyszerre, a harmadikban pedig a várakozás, főleg h be is fektettek túlhordás miatt. Valamint a vizesedés. Akkora lettem mint egy bàlna, alig bìrtam mozogni. Ja, és a sav az, ami miatt alig aludtam éjszakànként.
2013. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

szia

én az elsőt a hányinger miatt :)

a többi jó volt

2013. okt. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!