Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az az újszülötteknek...

Melyik az az újszülötteknek való etetőcumi, amiből a legnehezebben jön a folyadék?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 hónapos, és sajnos pótlásra van szükség, pedig már mindent megpróbáltam. Nem szeretném, ha teljesen leszokna a szopizásról, ezért vettem Medela Calma etetőfejet, de öklendezik tőle, és nem tud belőle enni. Pohárból szintén szerencsétlenkedünk, ezért keresnék olyan cumisüveget, amelynek az etetőcumijával meg kell "küzdenie" egy kicsit.
2013. nov. 22. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi Avent Naturalt használunk, 1 lyukút, az az újszülött kortól 3 hónaposig van.
2013. nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi is Aventet használtunk újszülött kortól való cumit, egészen addig, amíg szoptattam is, tehát 9 hónapos korig. Pont azért, hogy ne lustuljon el, és szerintem be is jött.

Akkor még nem volt ez az új fajtájú cumijuk, úgyhogy az lehet még jobb...

2013. nov. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Avent szerintem is. Nálunk mindegyikből ettek volna, csak ez volt az egyetlen, amiből nem ömlött annyira, hogy bele akarjanak fulladni.
2013. nov. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Avent , én is azt ajánlom :-) az én fiam is két hós:-) üdv
2013. nov. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
madela sns készülék
2013. nov. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Én úgy tudom, most már a tommee tippee a menő. Formája hasonlít az anyamellhez és is egylyukú.
2013. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mivel nem olyan nagy összeg egyik sem, mindkettő fajtát beszerzem, és majd látjuk, melyik válik be. Köszönöm még egyszer a válaszokat!
2013. nov. 23. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!