Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos lányom néhány hete...

8 hónapos lányom néhány hete felállt, azóta viszont nem tud elaludni napközben, csak ha ringatom vagy cicit kap. Hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés
Eddig, amikor alvásidő volt, csak letettem és szépen elaludt, most meg egyfolytában csak feláll a kiságyban és sír. Nem akarom, hogy rossz szokás alakuljon ki a ringatással és a ciciztetéssel. Mit tegyek?
2010. febr. 19. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!!


Az én kisfiam is ennyi idősen kezdhette mikor felállt már a kiságyába is és onnantól kezdve katasztrófa az altatás!

Most ott tartunk,hogy felveszem kézbe és félálomba teszem le és simogatom tovább mig el nem alszik :D!!

Kitartás neked :)!!


9 hónapos baba anyukája

2010. febr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én addig addig bementem és lefektettem ameddig már nem bírt felállni és elaludt. EZT vagy 2szer 3 szor eljátszottuk. Nekem bevált. A Live Network csatorna Babakommandó c. műsorát ajánlom figyelmedbe, reggelente nagyon hasznos tanácsok, altatási praktikák vannak, amiket én alkalmazok.
2010. febr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!