Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekem ilyen kínszenvedés...

Csak nekem ilyen kínszenvedés az evés-etetés?

Figyelt kérdés

Miért van, hogy a 6 hós kislányom alig akar enni? Főleg reggel-délelőtt!

Reggelire a tápszerből jó ha megeszik max 50ml-t, kb.6-7h felé, 9-10h-kor a tejpépből is max. 8-10 kanál.

Ebédre sem mindig eszi meg a főzeléket,és atöbbi étkezésre, sem mondhatnám ,hogy na most jól evett!

Ritka az olyan nap mikor mindent megeszik.Ja és a múlt hónapban csak 350g-ot hízott!

Másnál is vannak ilyen gondok?

Ti mit csináltok akkor?Én tiszta ideg vagyok!!


2010. febr. 19. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy éhes már akkor mikor eteted?

Lehet még nem egészen.Próbáld ki, várj egy kicsit.Nekünk is ez volt a gond, és én egyszer megvártam míg elkezd nyűgösködni, mert akkor már biztos éhes, és láss csodát a fiam rendesen evett!

2010. febr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De meddig várjak délig?Így is alig van meg a napi mennyiség?Nagyon ki vagyok!
2010. febr. 19. 09:51
 3/7 anonim ***** válasza:
6 hónaposan tökéletes a 350g hízás! Nem is lenne jó, ha 1 éves koráig fél-egy kilókat hízna. Igaz, az enyém anyatejes volt és csak 6 hónaposan kezdtem hozzátáplálni, de bizony ő is csak 8 hónapos kora után kezdett normális adagokat enni főzelékből, gyümölcsből. Én soha nem idegeskedtem emiatt, tudtam, éhen halni nem fog amíg van mit ennie. Mivel minden ember más, így a babák is, soha nem fogsz két egyforma étvágyút találni. Az egyik bár sokat eszik, mégsem hízik, a másik meg keveset, mégis ragadnak rá a kilók. Ne idegesítsd magad, nincs értelme, a babád fejlődik, tudja ő, mennyire van szüksége :)))
2010. febr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Mintha magamat hallanám.A babám volt hogy az éjféli kaja után, csak 10-fél 11kor!!! kért enni.Hát ha nem volt éhes, nem tudtam mit csinálni.Meg nem tömhettem!
2010. febr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia

Én kislányomnak se volt nagy étvágya,pl 8 hónaposan 1 üveges kaját 1,5 napig evett,a pépet szintén csak kóstolgatta jah és amit megevett annak a felét szét is köpködte. 2 hónap alatt 500g-ot se hízott.A 10. hónap előtt összekapta magát reggelire egy nagy tányér pép,ebédre közel 2 üveg kaja,vacsira szintén egy normál adag.Tápszert kap mert nem nagyon igényelte a szopikat így már alig van tejem,szóval reggel 100ml tápszer napközbe csak más egyéb folyadékot iszik meg,de abból estig olyan 500ml-t és esti altatásnál olyan 250-300ml tápszert. Lassan 11 hónapos lesz aztán viszem is méretni,hogy mennyit sikerült neki ilyen normális adagokkal felszednie.

2010. febr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ő este 20.30-kor eszik utoljára!!!
2010. febr. 19. 09:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is voltam így már az agyvérzés határán voltam mikor etetni kellett. Nekünk az volt a gond, hogy beteg lett és vagy 2 hétig lappangott benne valami, aminek láz lett a vége. Na ezt egy hét alatt átvészeltük és hetek múlva lett étvágya de csak tápszert evett. 7 hónaposan egyszer csak megtört a jég és egyik nap megette a főzeléket.

Most 11 hónapos, náthás, egy kicsit megint döcögős a kaja.

Próbáltad már a Humam Bay Fitt 1-et ízesített nekem csak azt ette, eszi a babám.

2010. febr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!