Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kókusz pólya vagy sima angol...

Kókusz pólya vagy sima angol pólya? Májusi babának szüksége lehet egyáltalán rá? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Baba függő,van aki a szorosabb öltözetet,és a meleget szereti=kókuszpólya,van aki a szellősebb,könnyebben mozgást segitő,kevésbbé meleget szereti=angolpólya.Az én gyerekeim egyiket sem szivlelték,még a hálózsákot sem,igy az ismerősök gyerekei hordták a szép angolpólyánkat,hálózsákunkat,kókuszpólyánkat...
2010. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt, de nem is akartam. Februári a kisfim.
2010. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Én egyik gyermekemet se raktam pólyába mert születésüktől kezdve mozgékonyak voltak. Én ugy gondolom a pólya leköti a babát és nem tud kedvére mozogni. Ha belegondolsz már az újszülött osztályokon se használják őket.
2010. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia

Én lányom áprilisba született,kókuszpólyánk volt és csak alvásra használtuk,késöbb kiszedtem belőle a kókuszos részt és mint "játszószőnyeg" funkcionált.Egyébként így vissza gondolva nem sok értelme volt megvenni,mert simán nélkülözhető.

2010. febr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Azt hiszem akkor ezen legalább spórolunk egy kicsit :).
2010. febr. 19. 14:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom novemberi és hosszas rábeszélésre ( már akkor éreztem, hogy nem fogom szeretni)vettem egy kókuszpólyát.Egyetlen egyszer volt benne a lányom, amikor a kórházból hoztuk haza. Szoptatni nem tudtam benne ( mindenki azt mondta, majd meglátom milyen jó, mert egy ilyen kisbaba nyeklik mindenfelé és ebben stabilan tudom majd fogni...hát nem nyeklett annyira, hogy ne tudtam volna megfogni), a pólyában nem fértem hozzá, ha altattam jobban szerette ( és én is), ha a testünk összeért és alvásnál sem volt jó nekünk, mert hason alszik és a hátára mégsem köthettem:)

Szóval mi nem használtuk.

2010. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a kórházba angol pólyába voltak a babák. Tényleg könnyebb volt számomra megfogni a babát. Ittonra vettünk kókuszpólyát, nagyon ki volt használva. Ha elaludt a mi szobánkba a nagyágyon, akkor könnyedén becsomagoltuk és átvittük az ágyikójába. Amikor sétálni mentünk, a babakocsiba azzal tettük bele. A fiam augusztusi. Persze amikor nagyon meleg volt, szétnyitottuk.
2010. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!