Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tenyleg ekkora lehet a gond?...

Tenyleg ekkora lehet a gond? (Sulygyarapodas)

Figyelt kérdés

Most 5 honapos a fiam es 7 kg. Eleg nagy sullyal, 4200 grammal szuletett. Egy teljesen mas okbol kifolyolag voltunk a korhazban tegnap es aggasztonak talaltak a sulyat. Vervetelen es kivizsgalason gondolkoztak, de vegul csak vissza kell mennunk 3 honap mulva, hogy lassak hogy alakul a sulya. Csak anyatejes volt 4,5 honapos koraig, utana elkezdtuk a kostoltatast. Volt, hogy 60 gramm gyumolcsot is megevett mar, de altalaban csak 1 vagy 2 kanallal eszik. Alma sutotok, edesburgonya, ezekkel probalkoztam eddig. Szoval meg most is csak anyatejes igazabol.

En nem aggodtam eddig, mert jokedelyu nagyon, hangosan kacag sokszor, rengeteget mosolyog, sikongat, mondja folyamatosan. Ugyesen forog mar oda-vissza, megismer bennunket, fejlodesevel sincs baj.

Szoval tenyleg ennyire alacsony a sulya? Aggodjak?


2015. ápr. 9. 13:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

2es vagyok. szerintem te értettél félre valamit :D


azt írtam, hogy ha havi 1kg fölött hízna akkor 10 kiló lenne. a meg leírtam az enyémet, hogy most 5 évesen 20 kiló... nem te értetted félre? én bíztatásból írtam, hogy jobb a 7 kiló a kicsidnek mint ha már 10 fölött lenne... na de mindegy :)

2015. ápr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Jaa, igen. En ertettem felre. Igy mar vilagos :)
2015. ápr. 9. 19:54
 13/13 anonim ***** válasza:
Abszolút nincs miért aggódnod! Az én fiam 5 hónaposan 6100 g volt, most 8 hónapos 8300 g. Jókedvű, vidám baba, 6 hónaposan mászott és ült egyedül, most már kapaszkodva lépeget. Nekem senki egy szóval se mondta soha, hogy baj lenne a súlyával! Pedig ezek szerint könnyebb, mit a tied.
2015. ápr. 10. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!