Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babával lehet...

4 hónapos babával lehet vonaton utazni? Kb.4-5 óra lenne az út.

Figyelt kérdés
Mennyire bírják a babák a vonatozást? Sajnos nincs kocsink, szivesebben mennénk autóval, de a vonat is jobb,mint a busz.
2008. aug. 27. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem 5 hetes volt a kislányom mikor először utaztam haza a szüleimhez vonattal igaz csak egy ora volt az ut nyár volt nagy meleg de majdnem hetente egyszer hazautaztam vonattal nem volt semmi gond kibirta az utat vittem nedves törlőkendőt hogy az kezemet meg tudjam törölni ő a babakocsiba volt de volt arra példa hogy meg kellett szoptatni na akkor egy kicsit rossz érzés de nem érdekelt ugyhogy ennyi nem lett semmi baja ma már 2,5 éves mai napig hetente egyszer vonattal megyünk haza igaz nem babakocsival de mindegy most fogok szülni két hét mulva és két gyerekkel is haza haza fogok járni pedig van autonk is de nagyon drága az üzemanyag nem egész jeggyel járok igy harmadábol kijövök na bocs ha untatalak 38 hetes kismama
2008. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem utazhatsz, legfeljebb a baba kicsit nyűgösebb lesz. Ha már adsz neki inni vizet, akkor azzal itasd esetleg gyakrabban. Jó utat.
2008. aug. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tiltja valami?:-)

Persze, élevezni fogja:-)

Vigyél neki valami játékot, és plédet, hogy le tudd tenni aludni , ha álmos(vagy hordozót)

2008. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!