Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves gyerekeddel le tudsz...

1 éves gyerekeddel le tudsz ülni egy kávézóba meginni egy kávét?

Figyelt kérdés
Azért kérdem ,mert az én fiam elkezdi magát rángatni ki a kezemböl,,ha leülök vele valahol,hiába adok a kezébe játékot,ezért se étterembe,se kávézóba nem tudok elmenni,hogy kicsit nem gyerekes barátnöimmel találkozzak,és emberekkel lehessek..Csak az én gyerekem ilyen?Miért?
2015. ápr. 10. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
En nem veszem ki a kocsibol, marad a babkocsiban, vagy atultetem etetoszekbe ha van. Egy kavezo van alattunk (belvaros), sokat jartunk, jarunk oda, gyakorlatilag minden nap. Mindig kap o is valami finomsagot (ha olyan helyre megyunk, ahol nem lehet kapni akkor viszek neki). Igy kibirja azt a fel orat, amig megiszunk rendesen egy kavet. Szokas, szoktatas kerdese lehet- szerintem. :)
2015. ápr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Ekkora gyerek nem való ilyen helyrr

Barátnős programra meg egyébként sem. Ne vidd magaddal.

2015. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát én kezdetektöl szoktatom de egyre kevésbé tetszik neki...le akar menni a földre egy helyben nem hajlandó ülni!2-esnek:sajna nincs kire hagyni....egyedül nevelem
2015. ápr. 10. 19:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
merre laksz? ha budapesten, van egy helloanyu nevű kávézó, kimondottan anyukáknak. :) ott simán le lehet tenni a gyereket, egészen pici babáknak van matracos-játszószőnyeges placc, nagyobbacskáknak játszósarok, szoptatni is lehet... stb
2015. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
óh, boldog "béke" idők, amikor még elfért a babakocsiban. "Sajnos" most már túlságosan nagyfiú ahhoz, hogy "odakötözzük" őt valahova, szóval marad a kávé papírpohárba, elvitelre.
2015. ápr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán mehetnék vele, fél órát bőven el lenne. Pedig már régóta önállóan jár. De nem járok kávézóba amúgy...
2015. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ha étterembe megyünk azért ott is csipkedni kell magunkat, mert ha ő jóllakott, akkor mehetnékje támad. Desszert, kávézgatás, cseverészés felejtős nálunk is. Vérmérséklettől is függ. A barátnőm gyereke meg elült órákat ölben és még szórakoztatni sem kellett. Nem szokatta, egyszerűen az ő babája ilyen volt.
2015. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Babysitter
2015. ápr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!