Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek a babaja este 9korul...

Akiknek a babaja este 9korul alszik el, reggel mikor kel? Utana hogy alakulnak masnap az etkezesek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 10. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Fél 8kor kell percre pontosan legtöbbször akkor iszik tejcsit.

Délbe eszik utána addig nem fogad el.

Majd 4-5kor

7 körül

és lefekvés előtt tejcsi megint.

2015. ápr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7kor kel, kap egy kakaót, 9 körül reggelizik, 15kor ebédel alvás után, délután kap valami gyümölcsöt, vagy nasit amikor éppen kér, fél nyolckor vacsorázik, másfél éves
2015. ápr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az enyem meg csak 5 honapos. O reggel 9kor kel, igy az osszes etkezes csuszik. 9kor van a reggeli (szoptatok), utana 12, 15, 18, 21. Ez gond lesz a kesobbiekben? 10orai igy nalunk delben van, ebed pedig 3kor. Hamarabb nem alszik el..
2015. ápr. 10. 22:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyetlen fontos dolog: te alakítod a napi rendjét. Ő 5 hónapos, nincs munkahelye, nem siet a suliba, nem várja meg este a kedvenc sorozata végét. Úgy alszik amihez szoktatod (kivéve persze hasfájás, fogzás időszak).

Lányom alvása kaotikus volt éjjel nappal míg kézbe nem vettük az iranyitast. Most pöcc 9kor alszik el. 7-kor kel. Akkor is felkeltem 7-kor ha ejjel.valamiert rosszabbul aludtunk. 7vegen is, mindig!! Ugyanakkor keljen, ugyanakkor is fog megehezni/almosodni.


7-kor kel, szopizik, majd 9.30kor eszik gyumit, 9.35-11.00 alvas, 12.30 ebed, utana egybol seta kozben egy ora alvas, 15.30 szopi, 17;00-17.30 alvas, 18.00 vacsi, 20.00 furdes szopi utana alvas. FRagaszkodj az idopontokhoz, maskulonben szegeny mihez alkalmazkodjon? Kell a babaknak a rendszer.

2015. ápr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem minden gyerek tízóraizik, az enyém sem. Reggel 7-7.30 körül kel, tejcsizik, 11kor ebédel, 2.30-3 körül uzsi, 6kor vacsi 8kor fürdés utána tej és kb 9 fele kerül ágyba. Nincs ezzel semmi gond. 9hós.
2015. ápr. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mi a gond. Azért, mert tízórainak híják, muszáj tízkor enni? Vagy ebédelni csak délben lehet?


Az a fontos, hogy 3-4 óránként egyen.

2015. ápr. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kb eddig 6körül szoptattam,aztán visszalaludt fél9-9-ig,néha tovább is. akkor 11-12 fele ebédelt, ebéd az még csak egy hónapja van nekünk addig meg szoptattam de az nem volt olyan rendszeres. ebéd után szoptattam,nem nagyon fogad el semmit,küzdünk a teával meg vízzel,úgyhogy tejet iszik,aztán alvás. 2-4 között kelt,még egy szoptatás. aztán 6körülre próbáltam időzíteni a következőt,hogy fürdésig kihúzza ne pont előtte,hogy ne bukjon. néha fél 6,néha fél 7volt,a délutáni szunditól függött. 8kor fürdés,fél 9kor evés,9 negyed 10kor alvás.

most nem kel 6kor,olyan fél8,8kor csak. akkor szoptatom,aztán 9-10között eszik megint szoptatom mellé kevés gyümölcs,tejpép. sajnos már kell valami a tej mellé. azért eszik akkor megint,mert kb eddigre kezd el nyüglődni,hogy még álmos,úgy meg nem akarom lefektetni,hogy nem evett. eldünnyög a szundikendőjének,aztán alszik. ebédre fölkel,van,hogy csak egy órát alszik ezt még ki kell tapasztalnom,most változott pár napja a napunk. 3-4 fele ha van úgy lefejt tej kap azt,ha nincs kiolvasztottat. szoptatás után nem fogad el cumisüveget,akkor se ha csak 40ml-t tud enni. próbáltam,hogy betolom a szájába aközben,de néha kellett csak úgy,úgyhogy inkább amit fejek este,vagy evés után azt kapja. 6fele ugyanez. este meg fél 9 fele eszik nagyon betankol szoptatom utána szerencsére eszik üvegből is,tejet vagy tápszert ha nincs elég olvasztva. van,hogy 3 decit betol estére,olyan sokat nem olvasztok,mert 10óráig jó,ki kéne önteni. szóval kb így néz ki az evése,az egyetlen gond a reggel. amíg a hosszabb szundija volt pont jó volt,de most,hogy reggel alszik utoljára estére nyügős,álmos. még próbálgatom mikor,hogy kéne neki még egy alvás. majd kialakul.

2015. ápr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Épp semmi konkrétumot nem irtál kérdésedben.Ez mind attol függ milyen idös a baba.Nem mind1
2015. ápr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!