Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10-11 honapos babad mikor kel...

10-11 honapos babad mikor kel reggel illetve fekszik este? Nappal mennyit es mikor alszik? Hogy zajlik az altatas?

Figyelt kérdés

2015. jan. 29. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Este 9 kor fürdik amióta megszületett (apukája így ér haza) reggel fél 9 és fél 10 körül ébred. Nappal egyszer kb. 2 órát alszik, ha nagyon elfárad akkor délután is alszik kb. 40-60 percet. Nincs altatás sosem volt nálunk, mindig is letettem az ágyába és elaludt egyedül. (soha máskor nincs az ágyában csak ha alszik, ha ébren van akkor kint van pléden vagy velem a nagy ágyon)
2015. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Este 9kor alszik el, ekkor sehogy nem kell altatnom. Vacsi után beviszem a szobájába, próbálom még ringatni (én szeretem nagyon ringatni), de már nem igényli. Leteszem a kiságyba és elalszik magától. A bökkenő,h éjjel még mindig kétszer kel szopizni. Reggel 8-fél9kor kel. Nappal ált. déltől alszik fél2-2ig, ilyenkor kell egy pár percet ringatni, úgy teszem le. És késődélután alszik még kb fél órát séta közben. Bár úgy látom, a nappali alvás kezd megváltozni; már többször előfordult,h délután nem aludt, csak délben. Nálatok hogy van?
2015. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11 hós babám van. Reggel általában fél 8-kor kel, este fél 8-kor alszik. Nappal egyszer alszik dél körül 1,5-2 órát, de van hogy kevesebbet. Kézben altatom, leülök vele az ágyra, iszik, majd cumi, aztán várok pár percet, és berakom a kiságyba. Járkálni nem szoktam vele, csak a kezemben van.
2015. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos noverberben kórházban voltunk azóta elég rossz. 11-12kor alszik el (de többször van olyan is h 1-2kor alszik el), reggel 10 körül kel fel viszont csak mellettünk tud aludni. Napközben alszik 1x kb 2-3 órát.


Kórház előtt 9-10kor aludt el saját ágyában, reggel 8 körül kelt, végig aludta az éjszakát.



Altatás nálunk annyi h este mellé fekszünk, bekapja az ujját és alszik. Napközben felmászik a matracra (földön van) és elalszik egyedül, ha nagyon fáradt akkor képes a földön játék közben elaludni.

2015. jan. 30. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Este úgy 6 és 7 között fürdés utána még tv-zünk és játszunk, úgy kb 8-kor tápizik utána még mindig játszik egy kicsit és 9 fél 10 fele elalszik többnyire ölben aztán betesszük a kiságyába. Csucsu van hajnali 4 5 óráig akkor kelünk mert Api megy dolgozni ekkor még kap egy kisebb adag tápit és visszaalszunk ekkor már mellettem és kb 8kor ébred.11kor alvás a szabadban ez max 1órás szokott lenni azán du 4kor még alszik egy órát.
2015. jan. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Cicin alszik el, este 21-22 ora kozott, reggel 9-10 kozott kel. Ejjel neha megebred, cicin visszaalszik. Nappal egyszer alszik 2 orat (csak babakocsiban sajnos). 11 honapos. Cici nelkul nekem nem megy az altatas, akkor csak jatszani akar.
2015. jan. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Este 8-9 körül alszik, reggel 7-8 körül kel.2x alszik nappal de 1 órát du 2őt 11 körül és -4 körül.Volt már olyan is hogy 11kor tettem le este.Napközben ha elfárad van hogy spontán elalszik evés, játék közben van hogy ölbe veszem simizem a hátát s alszik.Este megissza a tápszert és úgy alszik el.Altatni nem kell.Éjszakát átalussza ha nem bántja a foga.
2015. jan. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mi 8 korul kelunk,ez a biztos. Delbe ebed,ha nagyin faradt utana alszik,ha nem,van,hogy 3 kor mar betessekelem azagybamert sajnos ha 4-5 igalszik felutan akkor meg fel11 kor sem alszik este. Szoval hetkor vacsora ,furdes . ritkan 8 kor alszik mar,a tobbi azon mulik,hogy mennyire aludta ki magat delutan es mikor kelt. Ha nagyon faradt es olyan kedve van cicizik egyet ,elfordul es alszik. Eddig paskoltam a segget,moet mar csak simogatom,de lassan leszokunk errol is. Ha viszont eberebb akkor cicin akar elaludni es mivel nem engedem ezert rahuz egy orat az alvasra.most velem alszik a nagyagxba mert apa horkol,de a sajatjaban ismegy neki,az meg egyenlore a nagy agymellett van.
2015. jan. 30. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!