Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is tapasztalta, hogy a...

Más is tapasztalta, hogy a férfiak érdeklődőbbek a baba iránt?

Figyelt kérdés

Most 11 hónapos, 1-2 hónapja nagyon kibővült a metakommunikációja. Hangokat ad ki, grimaszol, berreg (az ujjaival pöcögteti a száját hangkiadással), vigyorog. Gyakorlatilag mindenkire, nagyon próbál kapcsolatot teremteni.


Azt vettem észre, hogy a férfiak (30-40-es korosztály, illetve a 60 körüliek) "ugranak" leginkább erre a kokettáló viselkedésre. Ők állnak meg a babakocsi mellett, reagálnak vissza.

Ma egy kerthelyiségbe ültünk be, kerti kanapé szerű bútorok voltak. Az apja mellett, a háttámlába kapaszkodva felállt és mindenáron fel akarta hívni magára a szomszéd asztalnál ülő férfi figyelmét. Jó 15 perces "beszélgetés" lett belőle. A férfi vigyorogva utánozta, visszagrimaszolt neki. Előtte a mobiljába temetkezve olvasott.


Lehet, hogy csak véletlen, de nőktől ritkábban, kevésbé lelkes visszajelzések érkeznek felé.


2015. ápr. 12. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt tapasztalom. Illetve még az 50-60 éves nők között a nem életunt b.tlanok is mindig kedveskednek a babának.
2015. ápr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.

Van három gyerekem, egész nap velük vagyok, nekem ez tökéletesen elég, minek barátkozzak más babákkal.


Pasik dolgoznak, alig vannak együtt a gyerekeikkel, talán jobban ki vannak éhezve egy jó kis baba-kommunikációra :)

2015. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!