Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaltok napkozben a...

Mit csinaltok napkozben a 3,5-4 honapos babatokkal?

Figyelt kérdés

Az ejszakat alvassal tolti szerencsere. Napkozben, ha alszik fel orat, akkor osszerakhatom a ket kezem.

Delutan kicsit tobbet alszik, mert megyunk a bolcsibe a nagytesoert es a b.kocsiban alszik, ha mozog alatta.

Ez delelott is igy van. Amint megall a b.kocsi felsir/felebred.

Az agyaba ritkan alszik el.


Szoval, amikor ebren van probalom szorakoztatni, de nem igazan erdeklem. 20-30percig elvagyunk, de utana katasztrofa. Sir, nyuglodik, stb..


Szoval tippeket varnek, hogy mit csinaljak vele, mivel szorakoztassam?


2014. máj. 20. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Muszáj szórakoztatni? Nem lehet, hogy pont zavarod a nézelődésben? Csak azért kérdezem, mert ennyi idősen a fiam szuperül elszórakoztatta magát a játszószőnyegén. Nézegette a játékokat, a világot, próbált fordulni, egyáltalán nem kellett szórakoztatni.
2014. máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyem most 6 hos es meg most sincs nagyon sokat el egyedul.:) persze nem is varom en el. O is olyan baba aki mellett ott kell lenni es le kell kotni a figyelmet. En javaslom a bebi tornaztatot. Nekunk olyan van aminek van labresze amit rughatja, meg a kezenel lognak kis jatekok amit ha meg tud lokni vilagit es zenel. 3-4 honapos koraban sokat elvolt vele ez volt ami a legtovabb lekototte. Meg eleinte a szoba hinta, igaz ma mar csak addig van el benne mig eszik:)
2014. máj. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én babám 4 hónapos. Jól elvan a játszószőnyegen, nézelődik stb. Ha elunja magát, átviszem a másik szobába, és ott megint elvan. Nekünk ez vált be, hogy mindig máshol vagyunk.
2014. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell feltétlenül szórakoztatnod. Én is ezt tettem és kétségbe estem, hogy nem nagyon tudom lekötni a figyelmét. Egyik ismerősöm tanácsára letettem a játszószőnyegre vagy betettem a pihenőszékbe és ott szuperül el volt magában is. Meg miközben csináltam a dolgom a lakás különböző pontján mindenhol kialakítottam neki egy kis játszókuckót (leterítettem a plédet, raktam rá játékokat), úgy is el volt.
2014. máj. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!