Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adjak be egy 3 hónapos...

Hogyan adjak be egy 3 hónapos csecsemónek 1/4 tablettát?

Figyelt kérdés
Tegnap a dokinő folsavat írt fel a picurnak. Mikor kiváltottuk, akkor döbbentünk rá, hogy tabletta. Természetesen nem mondta el, hogy adjam be neki és utána elérni sem tudtam telefonon. A gyógyszertáros sem tudott segíteni. Törjem össze és tegyem tejbe, vagy várjam meg a gétfőt amikor fel tudom hívni?
2010. febr. 20. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Porhanyítsd össze és tedd a tejbe.Szerintem.

2010. febr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Törd össze, majd tedd egy kiskanálba és tegyél rá tejet vagy tápszert. Ha lehet rögtön kaja előtt, hogy ha marad a szájában rossz íz, meg tudd etetni rögtön.
2010. febr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ugyan ebben a cipőben járok, nekünk felet kell belőle szedni. Én két kanál között összetöröm és egy kicsi ízesítés nélküli teát öntök rá, így adom be neki. Sajnálom szegényt, de a "vascseppektől" jobban undorodik.:( Már másfél hete szedjük sajnos! Nekem is azt javasolták, hogy mielőtt etetem akkor adjam be neki, mert akkor jobban beveszi, mivel éhes. Én mondjuk két etetés között adom neki, mivel elég sok vissza bukik belőle, talán így több marad bent!
2010. febr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat
2010. febr. 20. 09:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Két kanállal törd porrá és keverd össze kiskanál tejjel . Pipettával add be neki. Nurofen szívókája is jó.
2010. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!