Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az ideális babakocsi?

Milyen az ideális babakocsi?

Figyelt kérdés
Őszre lesz meg a kicsi és nem tudom eldönteni milyen kocsit vegyek neki. fontosnak tartom a mózeskosarat és sokmindent tudjon a kocsi. és a legfontosabb hogy sokáig tudja majd használni! linkkel ajánljatok
2010. febr. 20. 11:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
az utolsó szup és talán nem is olyan fontos a mózeskosár:-)
2010. febr. 23. 18:41
 12/17 anonim ***** válasza:

Úgy vittem ki hidegben an fiam, hogy a kocsibatettem egy polárplédet bele a babaát, áthajtottam duplán a babán a plédet és a lábzsákot feltettem. Egész odáig felér ahol a kupola kezdődik.

Nekem tényleg nincs szükségem a mózesre. Barátnőim többségének vagy nem volt vagy nem nagyon használták , így az ő tapsztalataikra építettem. Persze tényleg attól függ ki mit szeret.


Egyébként minőségileg is jó, nem lyan mint az olcsóbb kategória többsége. Ezért is választottuk ezt.


Üdv.

2010. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Az ideális nekünk a Symbaba Danny Sport volt.

Van hozzá mózes és hordozó is valamint sport rész. Bolygós és fix is lehet a kereke, ami felfújhatós, árban sem drága és nem Kinában gyártják hanem Lengyelországban. A futár házhoz hozta miután kinéztem egy üzletben. Ird be a keresőbe és kidobja. Sok sikert, jó babavárást!Ja! Zöldet vettünk 7 hónapos a pici a mózest már kinőtte, a kocsi még csak nem is nyikorog és jó a rugózása

2010. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Bocsi, most láttam itt a link:

[link]

2010. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Graco többfunkciós babakocsikat. Szerintem ár-érték arányban nagyon jó, mert kapsz egy puhafalú, jól használható mózest, ami téli babának nagyon jó, hozzá jó minőségű hordozót, talppal, amit nem kell minden alkalommal bekötni a kocsiba csak bepattintani a talpba, a hordozó csatlakozik a babakocsira, a sportkocsis használatkor is kényelmes a babának, ráadásul a párnázata puha és télen is jól szigetel (amikor már nagyobb és nem használjátok a mózest). Amit imádok: hatalmas a bevásárlókosara, ellentétben a legtöbb babakocsival, amit látok. Egy pici hátrány: elég nagy összecsukva is, ezért kicsit nehézkesen fér be az autóba, mi sokszor inkább a tetőcsomagtartóra kötöttük. De szerintem ez igaz majd minden többfunkciós babakocsira. És szerintem még jól is néz ki és nem olyan ormótlan (bocs ha ezzel valakit megsértek), mint a Bergon. Mi az autós problémát úgy oldottuk meg, hogy amióta már a sport-részt használjuk, vettünk egy nagyon olcsó, használt esernyőre csukható babakocsit (1500 forintért) és ezt használjuk, ha autóval megyünk pl bevásárlóközpontba. A kis b.kocsi mindig az autónkban van, bármikor előkapható. Olyan bkocsit nem fogsz találni, ami MINDEN szempontnak megfelel.
2010. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Giraffe Club-os van, és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Bár nem lehet túl kicsire összecsukni, viszont masszív darab, de könnyen tolható és kormányozható, és jó nagy kosara van alul, egy nagybevásárlásnyi cucc könnyen belefér.:) A mózes nem hiányzott addig sem, amíg a babám pici volt, én is becsomagoltam takaróba, ha hideg volt, és rá a lábzsákot, ami teljesen befedi a fekvőfelületet a kupoláig (tavaszi baba, amíg kicsi volt, nyár volt, nem kellett nagyon becsomagolni, most 11 hónapos, és ezen a télen remekül elfér benne overálban, betakarva, plusz alatta még egy pléd). Most már inkább ülve utazik, de így is tökéletes. Persze biztos jobbak a drágább kocsik(?), de szerintem ez ár-érték arányban nagyon jó, bár lehet, hogy nem bírna ki több gyereket (szerintem bírna:) ), de mi egy babára terveztük, és nem bántam meg, sőőőőt!!!!
2010. febr. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én is fontosnak tartottam a mózeskosarat, ezért ajánlom Neked a mi babakocsinkat. Nekünk nagyon bevált a Coletto Austin! Megérte megvenni, nem csalódtunk benne!

Az én babám augusztusban született, szuper volt ebben a tágas mózesben tologatni. Könnyen rá lehet pattintani a vázra, így mi mindig kézben felvittük a lakásba a mózest, a váz pedig lent maradt a tárolóban. Így a Picit se kellett alvás közben megzavarni, a lakában még tovább aludt, mert észre sem vette, hogy már nem utcán vagyunk! :) A mózes olyan tágas, hogy 6 hónapos koráig elfért benne a kisfiam, aki nem is olyan kicsi már :) Mivel őszi lesz a babád, így Neked is figyelni kell arra, hogy még nem lesz 6 hónapos, de már sok ruha+bundazsák+takaró kell a sétához és ehhez egy tágas, kényelmes mózes kell. Na, ez ilyen! És jó, ha 6 hónapos koráig csak fekszik, nincs megdöntve, vagy nem görnyed egy hordozóban.

Most februárban lett fél éves, így átraktuk a sport részbe, mert már nagyon nézelődni akart. Pedig még a nagy bundazsákban+polár takaróval is kényelmesen elfért a mózes részben (már 68 cm a kisfiam).

A sport része is szuper, 3 döntési fokozata van, mi még a 3. döntésben tologatjuk, ez félig fekvő, olyan, mintha hordozóban lenne. Nagyon könnyű vele közlekedni, álló helyzetben 360 fokban meg tudsz vele fordulni. A sport részt úgy is felrakhatod a vázra, hogy veled szemben van a baba (mi így használjuk, majd nyáron megfordítom). Könnyű, szép, kényelmes! Nagy kerekeivel könnyű a rossz járdákon is közlekedni. Ezzel mondjuk tömegközlekedni nem lehet egyszerű, de mi csak gyalog járunk, még soha nem volt szükségünk buszra, villamosra, vonatra, így nekünk ez nem volt probléma.

Szerintem sokáig fogjuk használni. Hirtelen ennyi. Remélem tudtam segíteni!

[link]

2010. febr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!