Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ingyenes sírásanalizáló app...

Ingyenes sírásanalizáló app iPhonera, nektek működik?

Figyelt kérdés

Nézegettem a whycry baby nevű sírásanalizálót, hogy ajándékba milyen lenne, meg esetleg magunknak majd, ha lesz baba, és már nagyon nem tudjuk, miért sír, és felfedeztem, hogy van iPhonera ingyenes app már (a kütyü elég drága).


Ti láttátok már, hogy van ilyen? Esetleg használtátok? (Hungry Baby, vagy cry translator neven elerheto a Biloop nevu cegtol). Kíváncsi lennék anyukák tapasztalataira, hogy tényleg pontosan jelzi-e, és elég e a programnak, ha 10 mp-ig közel tartod a babához?


Hasznos lehet egy ilyen dolog ajándékba? Ti örülnétek neki? (Nyilván nem mindíg kell használni, csak ha már tényleg nem tudod, hogy mi baja van)



#Sírásanalizáló
2015. ápr. 14. 10:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Most őszintén? Tényleg elhiszed hogy ez működik? Ha ez ennyire egyszerű lenne akkor már rég lehetne fordító gépet kapni a babákhoz ....
2015. ápr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Komolyan elhiszed ezt a hülyeséget?! :DD Jót mosolyogtam rajta :) Egy program mégis hogyan ismerné fel a babasírást? Minden baba más és más, emellett egy idő után sejthető mikor miért sír. Ez max játéknak jó :)
2015. ápr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Nekem ez újdonság, még csak nem is hallottam ilyenről. Én személy szerint nem igazán örülnék neki. Szerintem kell az, hogy anyuka maga tapasztalja ki, ismerje meg a babája jelzéseit. Ha azt jelzi éhes a baba és mégsem akar enni akkor mi van? Szerintem az anyai ösztönökre kell hallgatni és megtanulni érteni egymást.
2015. ápr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Sírásanalizáló? Jó vicc:)
2015. ápr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
:)aranyos. Ezek használhatatlan hülyeségek. Ha én kapnék ilyen megköszönné és egyszer poénból biztos kipróbálnám. De ha ajándékot akarsz valakinek adni inkább vegyél pelenkát az legalább hasznos.
2015. ápr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

nálam eddig a kutacsvédő vitte a pálmát, de most, hogy már van ilyen is, mindenképpen ez nyert. 4 gyerekes anyukaként biztosan tudom, hogy sosem tudhatod biztosan, miért sír. Még a legkisebbnél is volt, hogy elbizonytalanodtam...:) de sosem gondoltam rá, hogy milyen jó lenne egy gép, ami megmondja, hogy miért sír.


ellenben olyan gép, ami olykor elpakol vacsi után, vagy összeszedi a játékokat a házban, na annak néha örülnék :)


viccet félre téve, sok hasznos app létezik, de szerintem ez nem az. Én nem örülnék neki.

2015. ápr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után alig várom, hogy feltalálják a hisztitlenítő gépet. Belerakod a gyereket, és kiszippantja belőle a hisztit. Ideális ajándék dackorszakban.
2015. ápr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Alapvetően működhet a dolog, ugyanis a babák különböző sírásának amplitudója jól elkülöníthető egymástól. Tehát van egy tipikus tartománya annak a sírásnak, amikor a baba az éhség miatt sír. Van egy tipikus tartománya és módja annak, ahogy a baba a fáradtságkor sír stb... stb.... De hogy ez egy app keretében mennyire megbízhatóan működik.... efelől már komoly kétségeim vannak. És alapvetően pedig teljesen haszontalan dolognak tartom, mivel az anyukák 99,99% tudja hogy miért sír a gyereke.
2015. ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

Mind a két lányomnál egy ausztráliai nő tanfolyamát nézegettem, olvasgattam (angolul) a neten (youtube-on fent van az összes rész).

De, ez csak az első 6 hétben jött össze mind a két lányomnál, mert utána megváltozott a sírásuk. De addig 90%-ban bejött, amit a nőci mondott.


Ő évekig tanulmányozta a gyerekeit és mások gyerekeit is. Felfedezte, hogy mindegyik gyerek ugyan úgy sír és ugyan azzal a hanggal, mimikával "szól", hogy mit szeretne.


Most már a nagy 4 éves, a kicsi 1,5 éves.

2015. ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.


Azt még elfelejtettem leírni, hogy a 6. hét után valahogy kialakult teljesen az anyai ösztön mind a két gyereknél, ami mai napig működik.

Lehet, hogy csak az agyam állt rá arra, hogy mikor milyen hangsávban sírtak vagy nem tudom.

De, 100%-ban mindig bejött az amire az agyam egyből gondolt, ha meghallottam sírni a lányokat.

2015. ápr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!