Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaljak? Normalis ez...

Mit csinaljak? Normalis ez igy a kisbabamnal?

Figyelt kérdés

Eszik es utana csak karban alszik el,ha le akarnam rakni elkezd feszkelodni aztan sirni amig fel nem veszem ujbol...Van ugy h 8-10orat a karomba van es szopizik(mar csak megnyugtataskent cumizza inkabb) nagyon ki vagyok merulve es nem tudom mit csinaljak :(

2hetes a babam


2015. ápr. 14. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A 2 hetes babák ilyenek, DE! Ne szoktasd erre a karban alvásra, mert ha nagyobb lesz is cipelni kell. Rád, a közelségedre, illatodra van szüksége. Fektesd a mellkasodra, simogasd, dúdolj neki. Hidd el, így is megmarad, a lényeg te vagy ! Kipróbálhatod a pólós trükköt is, sokaknak beválik. Egy már rajtad lévő pólót beteszel a kiságyba amin rajta van az illatod, majd mellé teszed a picit is. A ciciden cumizni ne hagyd, csak enni. Ha leteszed és fészkelődik simogasd. Próbáld meg hason altatni.
2015. ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Szia!

Nekem is ez volt, állandóan a cicin lógott, de nyugi, változik. Most már lehet kivinni, babakocsiban úgyis elalszik, és megtanul majd magától is. Ha elég fáradt, a kiságyban is elalszik, figyeld a jeleit. Ajánlom a Suttogó titkai c. könyvet, sok mindenben segít, és nem terror.

A karban ringatásra tényleg ne szoktasd rá!

1,5 éves kislány anyukája

2015. ápr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szoptatáshoz úgy vedd karba, hogy előtte egy vékonyabb takaróba bebugyolálod, így amikor leteszed, nem érzi a hőmérséklet-változást (ahogy elmozdítod a testedtől, nem melegíted, ezt nagyon megérzik) és kevesebb mozgatással le tudod tenni. Ha felsír mozdulat közben, állj meg, ne vedd közelebb, csak beszélj hozzá, csitítsd (melledet ne add neki vissza!). Ha újra elalszik, folytasd a mozdulatot, míg végül be tudod tenni az ágyába.
2015. ápr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a Suttogó titkai helyett inkább a hordozást ajánlom. Valahogy humánusabb...

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezek a cikkek szerintem hasznosak lesznek a számodra. ;) Ilyen pici babánál a hosszú szövött kendő, a karikás kendő, esetleg a rugalmas kendő ajánlott. Ha van a közeletekben hordozós klub, hordozási tanácsadó, ott tudsz segítséget kérni. A facebookon is vannak fent csoportok. :)

Egyébként teljesen normális, amit a kisbabád csinál. Az enyém is ezt csinálta, a hordozás rengeteget segített az életünkben.

Szép napot, és kitartást! ;)

2015. ápr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!