Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejérzékeny babák anyukái!...

Tejérzékeny babák anyukái! Hol találok a neten olyan oldalt v. táblázatot ahol le van írva mi az amit nem ehetnek a tejérzékeny babák, és mi mivel helyettesíthető?

Figyelt kérdés
10 hónapos a kisfiam.
2010. febr. 20. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Itt receptek vannak kifejezetten tejérzékenyeknek.

[link]

2010. febr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Megnéztem az előző válaszoló által írt recepteket. Szerintem van benne olyan ami nem adható. Legalábbis nekünk a doki azt mondta hogy HA tápszer sem adható mert az is tejből van. Az egyedüli tápszer ami nem okozhat gondot az a Milupa pepti plusz. Meg a vaj sem mindegy hogy milyen abból is csak a Delma light nem tartalmaz tejet. Egyébként és most vettem egy könyvet ami tej-tojás és szójamentes ételek recepteskönyve (Szőke Krisztina írta), elég jónak találom.
2010. febr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Most néztem az elkészítésnél már HA rizspépet ír, az ok-és.
2010. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi Milupa Som tápszert adunk neki + Milupa Som pépet. Ezek tejmentesek. Sok zöldséget, gyümölcsöt kap.
2010. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 20. 17:01
 6/10 anonim ***** válasza:
szia! Küldök néhányat: [link] és innen tudsz rendelni, ha nincs időd/kedved főzni: [link] és ez a kedvencem: [link] AZ én kicsim Sinlacot és Humana SL tápszert kap, amik tejmentesek. Tejmentes vaj a LIGA. Kitartás! :D Nem egyszerű, de kivitelezhető. ja! A lényeg: Túró Rudi helyett Gesztenye Marci. (Sparban) kapható! :D
2010. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Könyvben nekem a Kissné Farkas Erika:

Allergiás gyermekek táplálása c. könyvek vannak meg. Évszakokra bontva (télen, nyáron... ) Szerintem ezek is nagyon jók!

2010. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a gesztenye marciért örök hála!!! :)
2010. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a választ!:)
2010. febr. 22. 23:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy Gesztenye Marci sikert arat! Örülök, hogy megoszthattam veletek! hihi :D Puszi
2010. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!