Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud 9 hónapos babátok?

Mit tud 9 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Enyém kúszik, egyre többet van négykézláb. De még nem ül, nem áll :) hát a tiétek?
2015. ápr. 14. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Repül

Biliárdozik

Programot ír

Hajót vezet

2015. ápr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ül, áll, kapaszkodva egy-kettőt lép, de négykézláb közlekedik... :)

Sikongat, mondja, hogy ba, ge, gö, de, olyat viszont, hogy mama, baba tudatosan még nem használ.

Ha kérdezzük, hogy hol a majom, meg a béka (két plüssfigura), akkor azokat a többi játék közül már meg tudja különböztetni.

Néha pápát int, de még nem tudom eldönteni, hogy tudatos, vagy véletlen.

5-én töltötte a 8 hónapot, kisfiú .

2015. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ül, mászik, kapaszkodva lépeget.

Mondja, hogy apa, baba.

2015. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
pápázik, tapsol, mászik, ül, áll, de még nem lépeget, étellel kínál, tévét kapcsolgat (teljesen szándékos)
2015. ápr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ja, igen: ő is halandzsázik
2015. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
fogak? hány bújt ki?
2015. ápr. 14. 20:31
 7/11 anonim ***** válasza:
8
2015. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
AZ én babám nem kúszott:), mászik, feláll, kapaszkodva lépeget, tapsol ha mondom neki hogy tapsi, pápát most próbálgatja. Ha van valami a kezébe és mondom neki, hogy "Kérem" akkor nyújtja nekem, de legtöbbször földhöz is vágja:). Ül, mindenhova bemászik, lépcsőre is felmászik, ennyi
2015. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4-5. egy sincs
2015. ápr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja igen azt elfelejtettem, lent 2 foga teljesen kint van, felül pedig 3 áttört egyszerre de még teljesen nem nőtt ki. Offolnék: Akinek már feláll, esetleg lépeget a babája. Nektek teljesen teli talpon kezdett el felállni/lépegetni a babátok, vagy pipiskedve? Az én lányom 7 hónaposan felállt de csak pipskedve. Most 9 hónapos, lépked a bútorok mellett de még most is van, hogy pipiskedik. Védőnő szerint majd, ha jó lesz az egyensúlya, elkezd magától menni akkor nem fog. Nálatok ez hogy van?
2015. ápr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!