Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » TSMT visszamaradt csecsemőkori...

TSMT visszamaradt csecsemőkori reflexek leküzdésére?

Figyelt kérdés
A Dévényes továbbküldött a konduktorhoz, mondván hogy fiamnál visszamaradt csecsemőkori reflexek láthatóak, az izomtónusával viszont mindent rendben. Van esetleg valakinek pozitív tapasztalata a TSMT-vel, aki hasonló probléma miatt vitte konduktorhoz gyermekét? Ha nem vált be, milyen más tornát ajánlanátok? Ajánlott weblakcímeket és szakirodalmat is szívesen fogadnám.

#TSMT #mozgásfejlődés #konduktor #csecsemőkori gyógytorna
2015. ápr. 15. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
nekünk bevált 2évet járt a kisfiam.nagy sikerrel,sokat fejlődött
2015. ápr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves Első! Köszönöm válaszod! Milyen idős korában kezdted TSMT-re hordani? Megkérdezhetem, hogy milyen eszközöket használtatok otthon?
2015. ápr. 15. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:

szia

nagycsoportban-és most maxi csoportban járt a kisfiam.bár én elvégeztem egy 3napos tanfolyamot-itthon nem tornázattam,mert azt javasolta a hölgy,hogy "ne kavarjam össze őt

2015. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tényleg jó a TSMT, nekünk itthon is kell csinálni a feladatokat. Ami jó még szerintem, a korai fejlesztés. Nem tudom, hogy Nektek ajánlotta-e hozzáértő szakember?
2015. ápr. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia Kedves Utolsó, nem ajánlottak szakembert. TSMT-re egy közeli konduktorhoz megyünk kedden. Azt gondoltam, hogy a korai fejlesztés csak a "komolyabb" gonddal rendelkező gyerekeknek szükséges. Ti jártok/jártatok korai fejlesztésre? Ha igen, mik voltak az előzmények, ami miatt a felkeresésüket tanácsolták? Köszönöm válaszod előre is!
2015. ápr. 17. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!