Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek korai még 1 évesen?

Szerintetek korai még 1 évesen?

Figyelt kérdés
Ki mikor cserelte le a racsos ágyat leesésgátlós ágyra? Kislanyom 1 eves de kicsi neki a rácsos ágy és szanaszét ütlegeli magát a rácsokba, mindig kilóg a keze, lába.. Van rácsvédő de semmtsem ér.. Korai lenne meg. Lecserelni?
2015. ápr. 17. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi kb 13 hónaposan vettük le az oldalrácsot, a mi ágyunk mellé húzva alszik. Leesésgátlós ágy is elég már ilyenkor általában, de te látod szerintem.
2015. ápr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem korai. Mi olyan kiságyat vettünk (illetve csináltattunk), ami leesésgátlós és egyben alacsony, neki való, szóval ha véletlenül kiesik, akkor sem esik nagyot.

Stabil és szép, lehet fiús és lányos kárpitozással kérni (a miénk Verdás). Ha érdekel, megadom a linket priviben!

2015. ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk még korai lenne egy évesen, de te látod.

Én csak akkor cserélem majd ha már teljesen önállóan tud az ágyról lemászni és önállóan közlekedni.Pláne hogy hálózsákban alszik, abban viszont nem tud lemászni az ágyról és csak leesés lenne belőle.

2015. ápr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi utazóágyat használunk, így nem ütközik bele a rácsokba, nem lóg ki keze, lába.
2015. ápr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szintén ebből az okból mi egy évesen vettünk neki leesésgátlós ágyat. Hamar megszokta, sokkal jobban aludt benne, mint a rácsosban. Talán összesen 2-3-szor esett le róla, de észre sem vette. :)
2015. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sztem is az utazóágyat próbáld ki először.

Egy éves kor körül nekünk is volt ilyen problémánk aztán megszűnt.

Most 14 hósak vagyunk de én még nem cserélném le a kiságyat,sztem még korai.Én addig tartom ezt korainak míg nem jár egyedül stabilan.

2015. ápr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!