Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálnál a helyemben, ha...

Mit csinálnál a helyemben, ha 1 éves fiad ha éjjel felkelne, csak sétálva ringatva lenne hajlandó visszaaludni?

Figyelt kérdés
Sehogy nem jó neki csak ha sétálok vele,és többször is felkel éjjel.Ha nem ringatom,visit,ugy az egész család fent van,és nem hagyja abba. Már nagyon kivagyok fizikalilag.
2015. ápr. 19. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Korábban is így aludt el, rosszul aludt, vagy mostanában kezdte? Én átszoktatnám más módszerre, például csak ölbe veszem és dúdolok neki, még akkor is, ha 2-3 napig nem alszik az egész család.
2015. ápr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Feküdj hátra és tedd a mellkasodra őt hassal. Takarózzatok be és kezd simogatni a hátát óvatosan. Picit a fenekét is paskolhatod. Nálunk ez bevált. Így én is tudtam aludni. Ha elaludt, óvatosan magam mellé tettem.
2015. ápr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez sztem is szokatás kérdése.

Még ha az az ára ia hogy nem alszik a család egy - két napig,próbáld ahogy előttem írták.Néha muszáj áldozni.

A derekad totál ki fog készülni.

Esetleg próbáld hogy leülsz vele és úgy ringatod.

2015. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kb 1 hónapja kezdte ezt hogy fel kell vele állnom -amit irtok hogy ölbe venni és simizni a hátát stb.teljesen felesleges-akár 2 órán át is folyamatosan ordit ammeddig nem állok fel vele....szóval ti órákig hallgatnátok hogy visit igy majd megszokja hogy egy helyben ülve simizem?Magyarul hagyjam sirni?
2015. ápr. 19. 13:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Én hagynám, néha bemennék, simogatnám, kijönnék... de nem ringatnék álló éjszaka egy kvázi 10 kilós gyereket, mert három nap után nem lenne hátam.
2015. ápr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3- as vagyok,én nem azt mondtam hogy hagyd ordítani,de valami megoldást találnod kell.A gyerek kihisztizi hogy felállj vele,azért sir mert úgyis tudja hogy fel fogsz állni.

Ne kapd fel rögtön vagy próbáld meg ülve megnyugtatni,pár alkalom és be fogja látni hogy nem éri el a hisztivel a célját.

2015. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ja nem egész éjszakáról van szó-csak kétszer negyed óráról kb...már próbáltam sirni hagyni-de annyira sokáig sirt hogy feladtam....
2015. ápr. 19. 18:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha próbáltad, hogy csak ölbe veszed, és akkor sírt két órát, és még mindig nem aludt el, akkor nem ez a megoldás. De ha Neked megerőltető éjjel kétszer negyedórát cipelni, akkor valami más módszert kéne találni, amit mindketten el tudtok viselni hosszú távon.
2015. ápr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!