Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Délelött vagy délután mentek...

Délelött vagy délután mentek le gyereketekkel a játszótérre?

Figyelt kérdés

1,5 éves a kislányom. Múlt héten még délelőtt és délután is lent voltunk a játszótéren. De most màr nincs erőm délelőtt és délután is lemenni mivel 39 hetes terhes vagyok. Fáj a hasam mindenem. Nem tudnék utána menni. Még nem mindenre tud egyedül felmászni.

Csak apával tudunk lemenni ő meg délután ér haza. Elég neki kb 2 óra levegőzés igaz?

Olyan rosszul érzem magam.


2015. ápr. 20. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, elég napi egyszer is. Nem feltétlen játszótér, elég a séta is.
2015. ápr. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát ha apa csak délután ér rá, akkor menjetek délután levegőzni.


Délelőtt meg játszatok otthon. Esetleg nincs nagymami vagy rokon a közelben, aki be tud segíteni legalább heti pár alkalommal?

2015. ápr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amikor ennyi idős terhes voltam, mi is csak délutánonként a férjemmel jártunk a játszótérre. Ez már nem az az időszak, amikor virgonckodnod kell, persze, hogy belefér. Szülés után se fogtok napi 2x játszóterezni egy darabig.
2015. ápr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Persze, hogy elég. Én nem jártam a fiammal szinte soha mert utáltam. Túlélte.
2015. ápr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Lányom imád oda járni. Anyósék messze, anyuék meg dolgoznak reggeltől estig. Hétvégente szokott náluk lenni.

Köszönöm.

2015. ápr. 20. 10:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok terhes, de soha nem jártam a 2 éves fiammal napi 2x játszótérre.

Amikor időm van, akkor megyünk.

Általában délelőtt mosogatok, főzök, teregetek, úgyhogy az ebéd utáni alvást követően megyünk játszóterezni, vagy sétálni. Ha nem kell főznöm, akkor is csak az udvaron vagyunk délelőtt általában.

2015. ápr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

is is

2-3 óra alkalmanként

vagy több délután ha jó az idő

2015. ápr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fiam ugyanennyi idős én pedig 32 hetes kismama vagyok. :) Mi àltalában akkor megyünk le kétszer, ha délelőtt kell valami a boltból ami elengedhetetlen a főzéshez. De akkor célirányosan csak bolt, majd haza, és délután séta/játszótér. Fiamat nem nagyon érdekli a játszó, sokszor mondja hogy "haza", és akkor elindulunk vissza. Sétálni, motorozni szeret meg autókat, buszokat, villamosokat, munkagépeket nézegetni, galambokat kergetni. Nálunk apa sokáig dolgozik úgyhogy egyedül kell vinnem délután. Bőven elég nekik a 2 óra lent! :) Főleg most hogy itt a jó idő, nálunk az ablakok is folyton nyitva vannak.
2015. ápr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kötelező folyton a játszó, de ha szereti a gyerkőc, akkor majd jó lesz később, ha Te meg kicsit leülhetsz a babakocsi mellett. Én csak délután vinném és arra is szoktatnám. Nyáron olyan koszos volt a délutáni játszó után kislányom,h nem lett volna túl jó, ha d.e. megyünk, mert akkor a déli alvás előtt fürdetni kellett volna. Márpedig az ebédeltetés, a pici szopiztatása (etetése) mellett még fürdetni is egyet délben is, aligha jutna rá időd. Amit én tennék: d.e. séta, (nálunk esetleg még vásárlás, piac), d.u. játszó.
2015. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!