Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumisüveget használtok...

Milyen cumisüveget használtok / használtatok?

Figyelt kérdés

Előre le szeretném szögezni, hogy nem vitát szeretnék nyitni és senkit sem pontozok le!! Kérném, hogy más se tegye.


Itt a gyk-en mikor olvasok, azt veszem észre, hogy "mindenki" csak márkás (értsd, MAM, TT, Avent...stb.) cumisüvegeket használ.

Csak mi vagyunk ilyenek, hogy használunk olcsóbb BabyBruin üvegeket? Nekünk is van Avent és MAM üvegünk (szeretem ezeket is) és van TT is (ezt viszont nem szeretem, illetve a babánk is csak játszik vele), de az olcsóbb is megfelel.


Én elfogadom válaszként azt is, ha valaki csak ilyet akart, meg persze akinek csak egy félét fogad el a babája. Csak érdekelne, hogy más is használ(t)-e olcsóbb cumikat?


2015. márc. 27. 08:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én aventet örököltem így azt használok. de ha vwnni kellett volna akkor olyat vettem volna amit masok ajanlanak (avent, mam)
2015. márc. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én előszőr olcsóbb cumisüvegeket vettem.biztos voltam benne,hogy a szoptatás könnyű,tej lesz elég,csak néha 1 korty teára kell cumisüveg. nem is tudom milyen fajtákat vettem. még mérce se volt rajta,a boltba néztem,hogy elcsúnyítja az üveget,olyat kereste amin nincs :D a kórházba nem volt tejem,azok a cumisüvegek szétjöttek már ott. tápszeresen jöttünk haza,úgyhogy venni kellett másikat,akkor úgy voltam vele,nem veszek ilyet még egyszer. vettem egy avent szettet 2 mam üveget, egy tomme tippeet kaptam ajándékba. szerintem a mam volt a kedvence, nagyon elégedett fejjel,nyögve evett belőle :-) baby bruinon volt,tejtárolónak vettem (aztán láttam,hogy jó a mellszívóra is) votl hozzá cumi is,úgy vettem,de nekem azt nem fogadta el,kitolta a szájából elfordította a fejét. ugyanez a lansinoh üveggelcumival (volt 1 kézi mellszívóm,ahoz használtam azt az üveget,de a babybruin nem erre volt jó a medelára) tej végül lett elég,de nem akart szopni,beköszönt a cumizavar. végül üvegek eltesz,és csak medela calmát használtunk. azóta is tejet abból kap ha fejve eszik, plussz folyadékot mam itatópohárból adnék (ha nem köpné ki a vízet,bármit) úgyhogy én feleslegesen vásároltam be arra a 3 hétre annyi üveget. amúgy szerintem tök mindegy milyet használsz,a baba szeresse aztán kész. meg ha hasfájós,akkor szelepes legyen
2015. márc. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Nekem ilyen szempontból szerencsém volt, mert mindegy milyen a cumi, elfogadja. 3 hónapig vegyesen evett anyatejet és tápszert, azóta viszont csak tápszeres. Napi 6-7 alkalommal eszik+a víznek külön cumi. Jelenleg 8 cumisüveget használunk. Nem mondom, ha kellene, akkor drágábbat is vennék.

Mondjuk én is +véletlenül" vettem Babybruint, mert 2 ajándék üvegünk volt és tápszeresként jöttünk haza a kórházból :( Így akkor rohantam el üveget venni és nem volt időm utánajárni, hogy milyen legyen, így ilyen márkát vettem le a polcról :)


A TT meg azért lett nálunk a vizes-üveg, mert annyira puha a cumi része, hogy azzal szórakozik a picim, hogy lökdösi mindenfelé :D

2015. márc. 27. 08:39
 4/11 anonim ***** válasza:

nekem is állandóan jobbra-balra hajlott a cumija :-)

2es

2015. márc. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
TT. Egyszerűen azért kezdtük ezzel, mert valamilyen kiállításon kaptunk egyet ajándékba. Mivel bevált, maradtunk ennél.
2015. márc. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy totál névtelen cumisüveget vettem először, mert meg voltam győződve róla, hogy fogok tudni szoptatni ez pedig csak amolyan biztosítéknak kellett. Aztán hiába kínlódtam nem tudtam elegendő tejet biztosítani a babámnak. Az olcsó cumisüvegtől meg akart fulladni, folyamatosan bokákolt a gyerek, vettem nukot, mert olyan volt a mellszívóm, azt is utálta aztán kaptunk ajándékba egy TT-t, ami tökéletesen bavált, szereti, utána már a hasa is csak kevésbbe fájt. Szóval teljesen megelégedtünk vele utána már nem is kísérleteztem mással.
2015. márc. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A naggyal Nukot es Chicco-t hasznaltunk, a kicsivel a Nuk nem valt be, a Dr Braun-t ajanlottak.Az az igazsag, hogy ha 3X ennyibe kerult volna akkor is megvettem volna annak remenyeben, hogy talan enyhul a hasfajasa.Nekunk segitett.

Masreszt a markas-nem markas cumisuvegek kozott azert nem olyan egetveroen nagy az arkulonbseg mint pl egy markas vagy nem markas babakocsi kozott.Igy szerintem egyaltalan nem meglepo, hogy legtobben az ismert, megbizhatonak velt termekeket valasztjak.

2015. márc. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dr. Browns's üveget és a hasfájás abban a percben elmúlt, amint arra tértünk át. (előtte avent volt és teleszívta magát levegővel)
2015. márc. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi MAM-ot használtunk. Először Avent volt, de az szörnyű volt, a MAM viszont nagyon bevált.
2015. márc. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mam ismerős ott dolgozik így ingyen kaptunk mindent.
2015. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!