Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi kamilla teát lehet...

Mennyi kamilla teát lehet adni egy hónapos babának székrekedésre?

Figyelt kérdés
5 hónapos a kislányomnak a tegnap előtt adtam tejpépet és szerintem nagyon megfogta!Azóta csak kisebb nagyobb golyókat találok a pelusba! A tegnap adtam neki kamilla teát igaz csak 20 ml-t és eléggé felhígítottam! Csinálhatom töményebbre és adhatok többet belőle?

2015. ápr. 21. 10:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ritkán szoktam adni neki kamilla teát...2-3 hétbe egyszer.....van itthon Laevolac szirupom.....de nem akartam adni neki mert nem tudom mennyire hajtja meg.....ezért első fázisban a tea mellett döntöttem!
2015. ápr. 21. 16:00
 12/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az édeskömény teát,az szélhajtó,ezzel együtt segít a kakiban is.És még jobban is szeretik a gyerekek mint a kamillát,és ihatja folyamatosan.
2015. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!