Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnék segíteni 8-hó...

Hogy tudnék segíteni 8-hó babámnak hogy elkezdjen mászni?

Figyelt kérdés
Csak hason kúszik egy picit,még nem áll négykézlábra és nem mászik.Ha hasra rakom álltalában meg fordúl és hanyatt van .van okom az aggodalomra?
2010. febr. 21. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Én annyit segítettem, hogy leraktam a földre és érdekes játékokat raktam köré, de olyan távolságba, hogy kúsznia kelljen érte, de azért nem túl messze, hogy meglegyen a sikerélménye is. Aztán mikor már kúszott rendesen (3 hónapig!), akkor már én is kezdtem aggódni, miért nem mászik már. Olvastam egy módszert, ami segíti, ezt próbáltam ki: egy szélesebb sálat, hordozókendőt, stb. a hasa alatt átvezetsz és megemeled vele a babát, hogy a keze-lába még a földet érje, így próbálod neki tanítani, hogy másszon. De szerintem még nem vagy elkésve. :)
2010. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress egy gyógytornászt, ő megmutatja, hogyan tudod segíteni a babát. Szakszerűen.
2010. febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!