Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány éves kortól lehet leesésg...

Hány éves kortól lehet leesésgátlós kiságyban aludnia a gyereknek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 24. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha leesésgátlós akkor szerintem már 1,5-2 évesen is simán ét lehet tenni. Én még nem volt 2 mikor kikerült a kiságyból,mondjuk nem leesésgátlós ágya volt, hanem csak egy matraca, ami mellé párnát tettem, de soha nem volt gond.Mondjuk ő nyugodt alvó,ez is sokat számít.
2015. ápr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 éves kortól szerintem nyugodtan, az enyémek azóta nem alszanak a rácsosban.
2015. ápr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiamnak 16 hós korában vettünk, mert utálta a rácsos kiságyat. Azóta szépen egyedül alszik. Előtte borzalom volt még az altatás is!
2015. ápr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiam 15 honaposan kapott leesesgatlo agyat. Lanyom 18 honapos es meg kisagyban alszik.
2015. ápr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez gyerekfüggő. Bármikortól lehet, amikor már úgy érzed, hogy megérett rá.

Lányomnak 20 hónaposan vettünk leesésgátlós ágyat. De már előbb is elaludt volna benne szerintem. Jó alvó volt, nem fészkelődött esténként, így simán átszokott a nagy, leesésgátlós ágyra.

2015. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!