Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig fog ez tartani?

Meddig fog ez tartani?

Figyelt kérdés

11 hónapos, újabban az a lövése, hogy pelenkázás közben csupasz hátsóval elmenekül. Amikor épp betojt és az egész hátsó fertálya olyan, külön öröm. Ha lefogom, ordít.

Az apjával még rosszabb, nálam valamennyire moderálja magát.

Meddig tart ez?


2015. ápr. 25. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én is kíváncsi vagyok a válaszra, mert az én kisfiam pontosan ugyan ezt csinálja.
2015. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ma már komikus volt az egész - apja tette tisztába, közben kiabált, hogy jöjjek segíteni. Ott állt a félpucér, betojt gyerekkel, akinek a bokáit fogta talicska állásban. Végül ebben a nehezített fekvőtámasz pózban törölgettem le.
2015. ápr. 25. 15:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen gyerekek akik ezt csinálják. Viccesnek tartja hogy elmenekül. Az én fiam is ilyen most 11 hónapos. Lefogni én se tudom mert ordít, igy hát minnél gyorsabban tanuld meg bepelusozni öt és kész. Az elözö fiam miután tudott járni 15 hónaposan, már csak állva és menés közben tudtam csak gyorsan bepelusozni... Nincs ezzel semmi baj, vannak ilyen gyerekek..
2015. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért nutellás fenékkel kell egy-két perc, amíg letisztogatom. Ha csak vizeletről van szó, akkor 10 mp a pelenkázás.
2015. ápr. 25. 15:31
 5/8 anonim ***** válasza:
:D Fiam is ilyen volt! Nem tudom pontosan mikor hagyta el, de szerencsére nem tartott sokáig. Első pár ilyen alkalom után úgy álltam a kakis pelus cseréhez, hogy valami m@rha izgi tárgyat a kezébe nyomtam. Azt elnézegette, én meg gyorsan végeztem. Ez a tárgy még véletlenül sem játék. Hanem amit esetleg nem lát soha /vitrinben van/ stb.
2015. ápr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, igen, én is úgy hidalom át ahogy az 5-ös írja, ilyenkor pár percre megkap a kezébe valami nagyon izgit amit máskor nem .. a mobiltelefon már a legvégső, mert az örök vágyak tárgya, de nem szívesen adom oda csak ha már teljesen kezelhetetlen a helyzet, vagy apa bohóckodik neki ezerrel hogy lekösse, de ez szokott a kevésbé hatékony lenni.
2015. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15 hónapos fiam még mindig csinálja. Én a kanapénkon szoktam pelenkázni, mert a pelenkázó asztala már úgy sem biztonságos, hogy ott vagyok mellette. A kanapéról is már simán lemegy másodpercek alatt, így kergethetem a szobába. Az ajtót is kinyitja, ezért néha az egész lakásban...
2015. ápr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az én 1 éves babám is ezt csinálja...és kozben nagyokat nevet..

a férjem ugyanugy kiabál, mint a tied, hogy menjek segiteni :D

2015. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!