Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vegyesen táplált babádnak...

Vegyesen táplált babádnak adsz teát, vagy vizet? Mennyi idős korától?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 26. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első naptól vegyesen táplált babámnak már az első naptól adtam teát, vizet. Most már majdnem 8 hónapos "kiskacsa", nem kell aggódnom, hogy kiszárad, nem szokott rá a teára, mostanra teljesen átállt a vízre.
2015. ápr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ditta323 ***** válasza:
Lányom csak anyatejet kapott, és kb 2 hetes korától kapja a baba vizet, 4 hóstól meg teét, és üditőt (baba).
2015. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ditta323 ***** válasza:
Bocsi lemaradt, hogy 8 hót tölti
2015. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta védőnő nincs folyadékigénye,ennek ellenére mégis adtam neki,vizet,köménymagosteát,elejétől kezdve.ha besüpped a kutacsa,akkor kiszáradhat..
2015. ápr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az első naptól kezdve,ahogyan hazajöttünk a kórházból. Nekem a gyerekorvos és a védőnő is azt mondta,hogy nem kell neki még.. Vegyesen volt táplálva.

Észre vettük a párommal "amikor még nem adtunk neki",hogy nagyon be volt süppedve a kutacsa,megijedtünk és elkezdtük itatni. Nem telt el fél óra és a süppedésnek nyoma sem volt. Na akkor azt gondoltam,hogy védőnői tanács ide vagy oda,de a babámnak igenis adok és kell is a folyadék,pláne most,hogy jön a nyár:)

Azóta és amúgy is egy kis kacsa,annyit tud inni és láthatóan olyan jól is esik neki:) Eleinte a tea annyira nem ment,inkább a víz, és sztem fájt is a pocija a teától, "érdekes tudom:)" hisz pont arra van:)

Most csak vizet iszik és amikor látom,hogy bánja valami a pocakját vagy nehezen jön a kaki,puki akkor kap egy kis édeskömény teát:) Természetesen mindenféle cukor nélkül csak simán..

4és fél hós babuci anyuja:)

2015. ápr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!