Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párom az ágy alól takaritás...

Párom az ágy alól takaritás közben kiszedett cumit nyomta a gyerek szájába,5 hónapos a baba. Lesz baja belőle?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 29. 16:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Van egy "mondás", biztos ismered. Az első gyereknek ha leesik a cumija, az anyuka fertőtleníti mielőtt visszaadná. A másodikét már csak lenyalja. A harmadikét a kutya is lenyalhatja :)

Persze nem mondom hogy ez a követendő példa, de nem hinném hogy bármi baja lesz.

2015. ápr. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy :-)
2015. ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Azért gondolom nem takarítotok olyan ritkán, hogy nagy kosz legyen az ágy alatt... mióta volt ott az a cumi?
2015. ápr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég, nem...max erősödik az immunrendszere.:) De most komolyan, gondolom nem félévente 1x porszívózol fel és a babád se újszülött már, ennyitől semmi baja nem lesz. Én ha leesik itthon a földre (parketta van) nem mosogatom. Naponta párszor elöblítem csap alatt, de állandóan hajigálja ki a szájából, bekeveredik a játékok közé stb, nem mosom mindig. Gondolom a játékait se mosogatod naponta, azokat is ugyanúgy a szájába veszi.
2015. ápr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%

Hacsak nem ciánt vagy egyéb mérgező anyagot esetleg üvegszilánkokat tároltok az ágy alatt, akkor nem lesz tőle baja.


Nyugi! Első csemeténél elég ijesztőek ezek a dolgok, de lesz még ennél izgibb is majd mikor már ő maga vesz a szájába minden hülyeséget. Na, ott kell majd igazán vigyázni, mert ők aztán nagyon kreatívak. :)

2015. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Oké, megnyugodtam. :) Pár napja porszívóztam, de hamar kosz van az ágy alatt, parketta van.
2015. ápr. 29. 16:37
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Ket honap mulva a kuszobot nyalogatja majd es a cipoidet ragcsalja :)
2015. ápr. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
nem is cumi a baj igazán, hanem hogy ilyen apuka mellett így sok veszély leselkedhet rá..
2015. ápr. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
11%

csak mert volt már apuka aki herpeszes szájjal csókolta szájon a babáját aki belehalt...


de azért pontozzatok csak

2015. ápr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Hát illett volna egy öblítést megejteni azon a cumin, de ha nem történt meg, akkor sem lesz semmi baja a babának. Láttam már utcán, amikor a gyerek leejtette a cumit az utcakőre, az anyuka meg felvette, és azonnal visszadugta a szájába. Hát akkor az otthoni parketta csak tisztább, mint az utcakő! De szólhatsz a párodra, ha legközelebb leesik a cumi, öblítse már le, ne úgy tegye vissza a gyerek szájába.
2015. ápr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!