Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párom az ágy alól takaritás...

Párom az ágy alól takaritás közben kiszedett cumit nyomta a gyerek szájába,5 hónapos a baba. Lesz baja belőle?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 29. 16:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
27%

Uhh. Úgy látom én vagyok itt a másik véglet:) A kicsim nemsokára lesz 5 hónapos:) Én ha bármit leejt vagy véletlen én ejtek le az azonnal megy a forrásban lévő vízbe:) Mindent forralok ha csak 1 mp-ig is a földön volt már forralom is ki:)

Ha megláttam volna,hogyha a párom a lányom szájába dugja azt a cumit amit az ágy alól szedett elő,úr isten,be is pánikolnék:D Nagyon ki lennék bukva:)

De nagyon ellentmondásos leszek:) mert tuti nem lesz baja a kicsidnek tőle.. Igazából nekem kell a fóbiámon változtatnom:)

Azt szokták mondani,hogy egy kis kosz nemhogy nem árt még használ is:) (Pont én mondom ezt) :)

2015. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
17%
Én legközelebb leejteném az evőeszközt például vagy akármi mást amit a szájába vesz az ember aztán odaadnám a páromnak. :) Nem lesz semmi baja nyilván a gyereknek de nem tudom mi felnőttként sem veszünk semmit a szánkba ami előtte a földön volt. :)
2015. ápr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
29%
A por, a szösz könnyebben belepi a cumit (vagy bármi mást), ami a földre kerül. A cipőnkkel, papucsunkkal könnyebben visszük és kavarjuk a port a földön. Én láttam már súroló fényben, amikor levettem magamról egy pólót, hogy mennyi por száll a levegőben 1 és 2 méter magasságban. Ilyen alapon egy tányérról sem ehetnénk addig, amíg le nem öblítjük. Persze amikor eszünk, akkor meg a kajára száll a por. Szóval kivédhetetlen, hogy ne együnk port is a kajával együtt.
2015. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%

Az első hetekben mindent sterilizáltam körülötte. Cumit, cumisüveget, játékait napi szinten. Textil/plüss cuccok naponta mentek mosásba.


Most egy éves, ma délelőtt az apja retkes bakancsát feszegettem ki a kezéből, mert épp a talpát ette... És az utóbbi időben ilyesmik előfordulnak.

Eddig egy darab náthája volt, aminek az orrfolyáson kívül semmi más tünete nem volt.

2015. ápr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

1-2 választ olvasva kezdem elszégyellni magam ☹ . Eddig azt hittem, paramami vagyok.


Komlyan van, aki minden nap kimosott/kifertőrlenített mindent? Mekkora házatok van, hogy Ennyit tudtok mosni? Én kb. 10-12 hónapos koráig nem adtam neki plüsst. Az új cumit sterilizáltam és ha leesett leöblítettem. 5 éves és semmi baja nem volt.



Ha porba esik, azt le szoktam mosni, mert a szösz rajta biztos zavaró, de tuti hogy fog még ennél cifrábbakat is a szájába venni😊.

2015. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
na már megint a herpeszes válaszoló.... Nem unod még ezt a sztorit... ki beszélt itt herpeszről?? Nem lesz semmi baja hisz ha tényleg nagyobb lesz még a kár a homokot is megkostólhatja.. nem kell mindentől óvni hisz akkor nem lesz immunrendszere. Nekem 8 hós a fiam de annak idején én sem mostam mindig a cimikat ahogy most sem teszem. Hetente egyszer sterilízálom és ennyi.
2015. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

9-es, nem kell kamu hlyeségekkel etetni minket, nem vagyunk ostobák.


Kérdező: semmi az ég világon. Párod sem szívbajos ember. Nem csaptad nyakon? :D

2015. ápr. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!