Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvinnétek 4 hónapos babátokat...

Elvinnétek 4 hónapos babátokat esküvőre?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja ezen agyalok, hogy mi legyen vele. Van egy 3,5 éves nagylányom, ő koszorúslány lesz, és hát illik ott lennem ezen az esküvőn. Szerettem volna nagymamára bízni, de tartottunk a héten egy próbát, és inkább ordít, de a cumisüveget nem hajlandó elfogadni. Így marad az, hogy velünk jön. Állítólag lesz ott más szoptatós anyuka is babával, de én nem tudom, hogy fogja viselni. Hozzam haza estére, majd nagymamára bízzam míg haza nem érünk? Ti mit tennétek?
2015. ápr. 30. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Elvinném, és nem maradnánk ott a lagziban éjszakába nyúlóan. Szoptatnám a kocsiban. És ennyi. Fel sem merülne, hogy olyannak adom, hogy vigyázzon rá, aki mellett nem nyugodt.
2015. ápr. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
még tennék még egy próbát,hátha eszik mástól,de ha nem akkor igen muszáj elvinni. elvinném az esküvőre,aztán hazamennénk. majd meglátod,hogy viselkedik,lehet átszundikálja az egészet.
2015. ápr. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem,mert egy ilyen idős babának sok figyelemre van szüksége,és ugy gondolom,hogy nemis "bírná a eskuvoi hangulatot"szerintem hagyd otthon,neki is jobb lesz úgy ehhez ő még túl pici.
2015. ápr. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
de ha csak tőle eszik nem tudja otthagyni,max ha belefér 2 evés közé
2015. ápr. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

az egyik unokahugom 4 hónapos volt, mikor a szülei esküvőre mentek, hagyott otthon tejet, de megetetni sem kellett, mert letették aludni és ugyan felkelt éjjel, de visszaringattam (fürdetésre hazaugrottak meg akkor meg is szoptatta este 8 körül).

A másik unokahugom 3 hónapos volt a saját esküvőmön, 8-9ig maradt a lagzin az anyukájával, utána hazamentek. Cumisüvegből adta neki a tejet.

2015. ápr. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Én elvinném, legfeljebb ha nem bírja, korán eljönnénk a lagziból. De tapasztalatom szerint ilyen pici babánál, ha ott van anya, és kap enni ha éhes meg tiszta pelenkát ha bekakilt, akkor teljesen jól viselik az idegen környezetet is.
2015. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
én nem vinném. neki még rengeteget kell aludni, amit ott garantáltan nem fog. nekünk is volt rendezvény ilyen korban , én anyumra hagytam. napokkal előtte fejtem a tejet, h elég legyen és anyummal aludt.
2015. ápr. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Pont ennyi idos volt a fiunk, mikor eskuvore mentunk. 200 fo. Mi ugy csinaltuk, hogy elmentunk a polgarira, oda nem vittuk, anyuval volt. Aztan amig a templomi volt hazaugrottunk erte es egeszen a vacsora vegeig ott volt. Meg aludt is a babakocsiban. Vacsi utan hazavittuk, atoltoztunk, elaltattuk es visszamentunk. Tehat etetni sem kellett anyunak.
2015. ápr. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom igaz már kicsit nagyobb volt 6 hónapos mikor lagziba mentünk de semmi gond nem volt. Fürdés kimaradt, szokott időben kapott enni, majd elaludt a babakocsiban. Nem bennt a teremben de a zene kihallatszott, az emberek jártak keltek mi felváltva vigyáztuk, úgy aludt mintha semmi nem történne. 10 után azért hazajöttünk, arra sem ébredt fel, hogy átraktuk a kocsiba.
2015. ápr. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát az én lányom most 4 és fél hónapos és kimerem mondani,hogy simán elvinném:) Annyira elvan másokkal és olyan jókat alszik bármilyen, hangsúlyozom Bármilyen zajra,hogy az már nem igaz:) A zene a minden,imádja:) Nyilván egy esküvőn is van zene,az én kincsem marha jót aludna rajta:D

Nekem tápszeres a kicsi, így nekünk ebből a szempontból könnyebb,de ha szoptatnám is simán elvinném.


Igazság szerint mindenkinek más a babája,van aki nem viseli el még az embereket a zajt,nehezen alszik el, ha ilyen lenne a lányom nem vinném. De mint írtam nagyon kis nyitott mindenre ezért vinném:) Te tudod mit bír el a kicsike kis lelke:)

2015. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!