Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egésznapra elvinnétek 1év...

Porcukormókus kérdése:

Egésznapra elvinnétek 1év körüli babátokat strandra, vagy csak du. ,3óra után?

Figyelt kérdés

Én már nagyon mennék, de a férjem szerint sok lesz ennyi a lányunknak.

Hát nem tudom, én balatoni lány vagyok, szerintem sosem lehet elég sok a Balcsiból, de ez most nem rólam szól, hanem a kislányunkról.. :)


2012. jún. 17. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A mai nap biztos nem vinném csak délután, mivel nagyon tűz a nap, bár ez csak az én véleményem.


A vízparton még árnyékban is nagyobb a sugárzás.

2012. jún. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A déli órákban kerülni kell a napsütést. Még bekenve is. A gyerekekre különösen vigyázni kell.
2012. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavaly pont voltunk a fiúnkkal, bár fel-fel járkáltunk, de volt, hogy az árnyékban aludt. Sok picit visznek.
2012. jún. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:) Sukár a neved!! :))
2012. jún. 17. 10:21
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, olyan strandot nézzetek, ahol sok az árnyék, fa stb. Sokan visznek ilyen félsátor szerű valamit is.
2012. jún. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Érzem én, hogy igazatok van... :( :)

Marad a délutáni strandolás. Köszi a válaszokat!

Azért írhattok még! :)

2012. jún. 17. 10:24
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha megtudjátok oldani, hogy fedett helyen legyetek akkor szerintem nyugodtan lehet. Mi állatkertben voltunk már így kétszer is, hogy 10ig kint 10-től 3ig bent és utána mentünk csak ki és sokszor kentük a gyereket naptejjel sokszor kínáltuk vízzel is. Semmi baj nem volt.
2012. jún. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Én sokszor vittem már egész napra strandolni még kisebb babát is, árnyékos helyet választunk, van strandsátrunk, nem kell délben napon lenni, de ez a legtöbb helyen megoldható. Még soha nem voltak leégve a gyerekeim, nem kaptak napszúrást, stb., pedig strandolunk sokat. Ésszel kell csinálni, akkor simán lehet menni.
2012. jún. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ki lehet vinni,egész napra. Mi tavaly mikor mentünk 11-12hós volt a lányom. Reggel 9kor mentünk és délután 5ig voltunk. Déli órákban nem volt a napon,meg amúgy is aludt 2órát. Nagyon élvezte,már az árnyékban való rohangálás is bejött neki. :)
2012. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom: árnyékos helyen, strandsátorban, no meg a fél lakást elcipelve simán el lehet lenni egész nap :)

Bár lehet, hogy csak mi vagyunk ilyen szerencsétlenek, hogy egy egész napos strandoláshoz ennyi mindent viszünk négyünknek: sátor, pléd, hűtőtáska (üdítő és gyümölcs van benne), sporttáska váltóruhával és törölközővel + egyéb felszerelésekkel, pl. naptej stb és egy szatyor tele a gyerekek játékaival: pl. labda, tollasütő, pancsoló cuccok, úszógumik, karúszók stb.

Mások is így járnak strandra? :)

2012. jún. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!