Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvinnétek 4 hónapos babátokat...

Elvinnétek 4 hónapos babátokat esküvőre?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja ezen agyalok, hogy mi legyen vele. Van egy 3,5 éves nagylányom, ő koszorúslány lesz, és hát illik ott lennem ezen az esküvőn. Szerettem volna nagymamára bízni, de tartottunk a héten egy próbát, és inkább ordít, de a cumisüveget nem hajlandó elfogadni. Így marad az, hogy velünk jön. Állítólag lesz ott más szoptatós anyuka is babával, de én nem tudom, hogy fogja viselni. Hozzam haza estére, majd nagymamára bízzam míg haza nem érünk? Ti mit tennétek?
2015. ápr. 30. 11:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%

10-es vagyok.

Még annyi,hogy akkor bíztam anyósomra a kicsit amikor még nagyon pici volt ahhoz,hogy elvigyük magunkkal bevásárolni.Onnantól kezdve,hogy picit nagyobb lett már viszem mindenhova magammal. Egyáltalán nem adom le senkinek.. Nem bírnám:) Ha ő nem jöhet valahova velem,akkor általában én sem megyek!

2015. ápr. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ott voltál te is amikor a mama próbálta etetni? Mert akkor valószínű ezért nem fogadta el. Esetleg próbáljátok ki, hogy apuka párszor megeteti, de közben te ne legyeél jelen, utána megint ki lehet próbálni a mamát.
2015. ápr. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az tényleg nagyon fontos, hogy mennyire bírja a zajt, a nagyfiam bírta volna, de a picit nem vinném ilyen helyre, mert ő kisebb zajoktól is megijed. Ha tudod vinni, akkor sem maradtok gondolom túl sokáig a nagylányod miatt, a szopit az autóban meg tudod oldani.
2015. máj. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!