Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy oldjátok meg hogy a...

Ti hogy oldjátok meg hogy a cumisüveg ne repüljön ki a babakocsiból?

Figyelt kérdés
Kisfiam séta közben szeret inni, de ha már nem kell neki a cumisüveg akkor repül ha nem vagyok elég gyors.

2015. ápr. 30. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is repült sajnos, kb fél évig. Nem tudtam vele mit kezdeni. Fél év alatt 4 cumisüveget fogyasztott el mivel a kidobások alatt szépen lassan megadták magukat.

Hiába voltam gyors, ahogy kihúzta a szájából már dobta is le a földre.... Esetleg köss rá madzagot, mást nem tudok ajánlani. (én nem próbáltam) Egy idő után elmarad ez a viselkedés.

2015. ápr. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nálunk az is sokszor előfordult, hogy az etetőszékből dobta ki majd jól képen röhögött. Mérgemben néha direkt nem adtam neki vissza és elmondtam neki hogy miért nem kapja meg, ez asszem egy picit segített de idő kell hozzá. (életkori sajátosság hogy mindent ledobnak mert érdekes)
2015. ápr. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha iszik elveszem nem iszik séta közben.Megállunk ha kell neki.De van a babakocsi elején pohártartó oda szokta rakni ha nem kell.Nektek van olyan?Ha látja hogy te is odateszed ő is odafogja.
2015. máj. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Repül még mindig. Van pohártartó oda szokta tenni, de néha még ledobálja. Én nem tudom ez miért jó neki, de ilyenkor nem adom vissza. Szerintem majd kinövi. ( Persze mindig elmondom neki hogy nem szabad, ilyet nem csinálunk, majd csak megérti egyszer).
2015. máj. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekünk nincs pohártartó sajnos, mellé szoktam rakni vagy a lábához. Gondoltam odakötöm valamivel de nem tudom hogy mivel kellene, tépőzárat tudja használni,az kilőve.
2015. máj. 1. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!