Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak abba a kerületi bölcsödéb...

Csak abba a kerületi bölcsödébe illetve ovódába írathatom be a kislányomat ahová én be vagyok jelentve? 18. kerületbe vagyok állandóra bejelentve viszont ideiglenessel Gyálra de itt élünk.

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
ő hova van bejelentve? mert igazából az számít. egyébként viheted máshova is, de oda csak akkor veszik fel ha nem telik be a létszám a helyiekből.
2010. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én épp két hete érdeklődtem ez ügyben nálunk (14. ker) és itt azt mondták, nem terület függő.... tehát elvileg oda íratom ahova szeretném, vagy ahol van hely
2010. febr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tavaly, amikor jelentkeztünk oviba, akkor oda kellett mennünk, ahová az ideiglenes lakcímünk szerint tartoztunk. Én és a fiam is arra a címre volt ideiglenesen bejelentkezve.
2010. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.A kislányom is állandóra a 18.kerületbe van ideiglenes meg Gyálra van bejelentve úgy ahogy én.
2010. febr. 22. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!