Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öt hetes babát mibe öltöztetné...

Öt hetes babát mibe öltöztetnétek kinti sétához ebben az időben?

Figyelt kérdés
Folyton bajban vagyok vele, hogy hány réteg ruhát adjak rá. :)

2015. máj. 1. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs kint túl hideg, akkor azért nem rossz a dolog. Egyszerüen öltöztesd úgy mint ami aznap az elvárt legmelegebb idöben jó lenne. Ès vigyél két vékony takarót magaddal. Azt veszed le róla amelyiket akarod, túl melege sem lehet és ha fázna betakarod.
2015. máj. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom nalatok milyen ido volt ma. Ahol en elek, nagyon furcsa idojaras volt. Mi szinte egesz nap kint voltunk ma. Hosszuujju bodyban es kantaros naciban indultunk el, annyira meleg volt. Vittem magammal pulcsit, kabatot, takarot. Annyira valtozo ido volt ma, hogy feladtam ra valamit, majd levettem, megint fel, megint le. Ilyenkor tavasszal azt javaslom, hogy mindenre keszulj fel. Legyen vekonyabb, vastagabb is mindenbol. Es retegesen kell, hogy le lehessen venni.
2015. máj. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!