Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kisfiam születésétől...

4 hónapos kisfiam születésétől kezdve kizárólag hason aludt. Kb.3 napja, ha álmos és hasra rakom, ordít. Nagyon jól elalszik ölben, vagy a hintaszékben. Mi lehet a gond? Másnak is volt ilyen " problémája"?

Figyelt kérdés
2015. máj. 1. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
és ha a hátára rakod?
2015. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy sem hajlandó aludni, csak ordít. Alig lát a fáradtságtól de nem alszik el.
2015. máj. 1. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azzal van a baj, hogy már nem szeret hason aludni, hanem valami más. Nálunk ekkoriban indult a fogzás és ugyanez volt. Nem tudtam lerakni, csak ölben akart aludni. Mai napig, ha jön a foga akkor lerakom, alszik egy félórát, felkel sír, nyűgös, a vállamon alszik, ha lerakom azonnal fent van. Ha kibújik 1-1 foga, akkor ugyanúgy alszik mint előtte. Az vigasztaljon, hogy pár nap, 1 hét és utána újra jól fog aludni. Én ilyenkor hagytam hagyj aludjon rajtam, az ölemben, így legalább nem nyűgös. Ilyenkor sok-sok türelem, kitartás, babusgatás és persze kávé anyának! ;)
2015. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszer volt, hogy elhúzódott. Na az nem pár nap volt és nem is egy hét, 2-3 hét, de ezen is túl vagyunk...
2015. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegnap beszéltem egy kispapával és ő is ugyanezt mondta nekem. De ilyenkor konkrétan ki is bújt a foga?
2015. máj. 2. 18:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Rá pár napra vagy hétre igen. De van olyan is amikor csak mocorog az ínye alatt, majd enyhül és később bújik ki. De általában nálunk, amikor már ennyire nem aludt, akkor fogacska lett a vége.
2015. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!