Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Emeleti szobában lakni a...

Emeleti szobában lakni a babával. Biztonságos ez?

Figyelt kérdés
Pàrom jelenlegi szobàja kicsi lenne hàrmónknak, ezért szóba került, hogy felköltöznénk az emeleten lévő nagyobb szobàba. Viszont félek, hogy esetleg leesek a lépcsőn a babàval vagy ilyesmi. Anyukàk, megnyugtatnàtok?
2015. máj. 2. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Miért esnél le? Oda kell figyelni, hova l3psz, ugyanúgy, mint egyébként.
2015. máj. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Ennyi erővel a plafon is rádszakadhat, vagy felrobbanhat a gáz. A lépcső se nagyobb veszély, mint bármi más.
2015. máj. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem fogsz leesni, ne izgulj. Oda kell figyelni, stabilan kell fogni a gyereket, nincs ebbe semmi.

A mi lépcsőnk az átlagnál veszélyesebb mert szinte létrának felel meg ami nálunk van, és én eddig soha nem pottyantam le a babámmal, és eltelt már 2 év mióta így csinálom napi többször, mert a 2 évesemnek még nem merem engedni hogy egyedül lépcsőzzön és nincs semmi baj! Pedig én alapból egy törékeny lányka vagyok, eleinte féltem még egyedül is itt lépcsőzni de sajnos nem megoldható az hogy átépítsük a gerendázás miatt maximum a ház másik felében építhetünk egy normálisat de mivel már megszoktam én is és már a gyerekünkkel is tudok közlekedni így ezzel nem lesz baj. És ha én nem esek le egy elég meredek lépcsőn akkor más sem fog, mert én alapból egy ügyetlen lány vagyok sokszor estem le még biztonságos lépcsőkön is :D

2015. máj. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert baba nélkül leestél már?
2015. máj. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk az emeleten vannak a hálószobák. Kicsit lassabban, odafigyelve lépcsőzz, semmi gond nem lesz.
2015. máj. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A földszinten is ugyanúgy eleshetsz, semmivel nem veszélyesebb a lépcső.
2015. máj. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez aranyos :). Mi a harmadikon lakunk, akkor én sosem mennék a babával sétálni meg sehova, mert valahogy ugye le és föl kell jutnunk :). Van hogy még vásárolok is és úgy hozom fel a a babát és a cuccot.


Ilyenkor mindenen képes aggódni az ember, tudom én is, de gondold végig reálisan, felnőtt ember vagy aki biztonsággal tud le és felmenni a lépcsőn, ha a baba nálad lesz akkor pedig majd óvatosan és megfontoltan lépkedsz. :)

2015. máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne is mozdulj meg a babával mert bármi történhet. Mi emeletes házban lakunk, 13 hónapos volt a kislányunk mikor ide költöztünk. Nyilván nem rohantam a kezemben a gyerekkel fel le a lépcsőn, nem estem el vele, már 5 éves.
2015. máj. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lift nélküli lakásokban élők szerinted hogy közlekednek, az ablakon át kirepülnek, ha sétálni viszik a babát?
2015. máj. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te jó ég, ez most komoly? Akkor aki emeletes házban él, nincs vagy épp elromlik a lift, az mit csinál? Új lakást vesz a földszinten?
2015. máj. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!