Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell a fiu gyermeket...

Hogyan kell a fiu gyermeket helyesen pelenkazni?

Figyelt kérdés
Anyum, anyosom, sogornom szerint a pucust felfele kell iranyitani(mindharmojuknak van fiu gyermeke) mikor bezarom a pelust, neomatologus, haziorvos szerint pedig hagyni kell ugy ahogy van. Mi hat a helyes? Ti hogyan csinaljatok? Mikortol kell a fitymat hatrahuzni?

2015. máj. 2. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Soha nem "fogdosom", igazítom pelenkázásnál a fiam fütyijét. 2 éves. Nem annyira szűk a pelenka, úgyhogy szabadon mozog benne a kukaca, nem kell semmit csinálni vele.

Születésétől kezdve húzom hátra a bőrt neki fürdésnél. Eleinte mindig csak egy picit, amennyire engedte a bőre.

2015. máj. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy felfelé. Lefelé. Kipisil a pelusból.


A fitymát épp csak mozgasd, mm-eket! Nem szabad erőszakkal, mert felreped a bőr, hegesedik, rengeteg kárt lehet vele okozni.

2015. máj. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Az en fiam ket eves, soha nem huzogattam neki, nincs is vele gond. A kukija altalaban felfele all a pelusban, igy szoktam raadni, de ahogy esik, ugy puffan... Soha nem pisil ki, de ez abszolut gyerek, meret es pelusfuggo.
2015. máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
En nem tettem felfele neki, hagytam ugy ahogy volt... Csak felmerult a kerdes, mert mindharman csodalkoztak mikor lattak hogyan pelenkazok, s akkor mondtak, hogy ok felfele allitottak. A fitymat pedig nem huzogatom, furdesnel mikor megmosom piciket csak, de nem eroltetem, epp csak annyit, amennyit a bor enged. Hat hetes lesz hetfon. Kivancsi voltam ki hogyan csinalja :) Koszonom a valaszokat. (Ferjem meg lett mutve 5 evesen es nagyon sokat szenvedett, szeretnem, ha nem kellene baba is mutetre szoruljon... azert erdeklodom.)
2015. máj. 2. 16:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Férjedet hogyan és mivel műtötték? Mit csináltak neki?

Kisfiad most mennyi idős?

2015. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A fitymajaval csinaltak valamit... Nem lehetett neki visszahuzni... Babam hat hetes.
2015. máj. 2. 16:41
 7/8 anonim ***** válasza:

De most vissza lehet neki húzni, vagy nincs is már fitymája? Lehet, az nem is műtét volt, csak feltépték. Az is lehet hogyha akkor hagyják, nem is lett volna gondja vele, bár ezt már sosem tudhatjuk meg. Sokszor a pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve!


Kisfiadhoz meg gratulálunk, reméljük egészséges! :)

2015. máj. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem ugy nez ki, mintha korul lenne neki metelve :)). Nem tudom mit csinaltak vele, de ha visszahuzza, akkor latszik s erzodik egy pici dudor... Lehet csak felteptek neki... De el volt altatva a mutet alatt... Kinyirna, ha tudna, hogy kibeszelem a pucisat :))

Egeszseges a pici, koszonom :)

2015. máj. 2. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!