Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 4 hónapos múlt,...

Kisfiam 4 hónapos múlt, megeszik egy üveg bébiételt, bár én korainak tartom, de sír érte. Viszont nehezen kakil, olyan a széklet állaga mint a felnőtté. Ez nem baj? Fog változni Ahogy változik az emésztése?

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 21:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
87%
Maradok a kérdésednél, amiket utána írtál figyelmen kívül hagyom. Vannak 4 hós tápszerek, ha meg tud enni egy üveggel, elvileg nem kellene, hogy problémája legyen, hiszen az ő korosztályára van méretezve. Adjál mellé elegendő folyadékot és nap többi részében is. A tejitalokban tejsavbaktériumok is vannak (pl. Hipp), az is segít, illetve nézz babajoghurtok után. A túl sok répa nem egészséges.
2015. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
76%

anyatej, tápszer, ok víz


erre lenne még szüksége...

és ételek bevezetéénél tanácsos az elő hónapban kizárólag 2 félét adni, nem felsorakoztatni az összes DM/RM kínálatot...

ki kell alakulnia az emésztő enzimeknek, plusz az idegen ízt meg kell zoknia 2 hét alma, 2 hét barack ez az első hónap


nem értem miért terhelik egy csecsemő szervezetét az anyák, habár annyi gyerekkínzás van, hogy egy szót sem szóltam inkább

2015. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
56%
*4 hónaposról írtam!!!
2015. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!