Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zöld széklet babánál?

Zöld széklet babánál?

Figyelt kérdés
Fogzás okozhatja? Igaz még csak 3,5 hónapos babám, de nekem is ilyen idős korom körül bújt ki az első fogam. Pár napja elég nyűgös, deaz éjszakákat ugyanúgy végigalussza. Tegnap este vettem észre, hogy a kakija egy kicsit zöldes árnyalatú, nem az egész, de vannak benne zöldes részek, illetve eléggé ki van pirosodva a popója, holott soha nem volt neki kipirosodva születése óta.
2015. ápr. 19. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is volt zöld széklete,kb 2 hónapos koráig,azóta nem tapasztaltam.Nem tudom,hogy anyatejes e a babád.Az én lányom igen,és a védőnő azt mondta,hogy lehet attól,hogy az anyuka több édeset fogyasztott.Egy másik anyukától meg azt hallottam,hogy az is okozhatja,ha többet eszik a kelleténél.Nem tudom,hogy nálunk melyik volt,de magától rendeződött.Egyébként nem baj,ha zöld a széklete.
2015. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk egyszer volt egy rövid időszak, amikor zöldes volt a fiunk széklete, azt mondta rá az orvosunk, hogy valószínűleg túlette magát, mert egyébként megvizsgálta és semmi gondot nem talált nála.

És a zöld széklet abszolút nem fogzási tünet.:)

És maguk a fogzási tünetek, hetekkel, sőt hónapokkal megelőzhetik a tényleges fogkibújást.

Nálunk 2 és fél hónaposan kezdődtek a fogzási tünetek, nyálzás, ökölrágcsa, lágyabb széklet, nyűgösség, tényleges fogkibújás pedig 5 és fél hónaposan történt.

Szerintem túlette magát a gyerkőcöd.:)

2015. ápr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!