Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak, ti mit szolnatok, ha...

Anyukak, ti mit szolnatok, ha valaki ugy allaitana be hozzatok babat latogatni, hogy vele van a kutyaja de nem beszelte meg veletek elore?

Figyelt kérdés
Raadasul ujszulott babahoz, a kutyakat meg ki nem allhatjuk (bocs nincs ekezet). :S

2015. máj. 3. 23:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Kutya marad az udvaron. Ismerős bejön, kezet mos. Ha szeretné tartani a babát, akkor a vállára terítesz egy pelenkát (ezt ajánlott minden vendég esetében alkalmazni, nem csak a baba egészsége miatt, a vendég ruháját is megvédi a váratlan böfiktől)
2015. máj. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Ja, amúgy semmit se szólnék.
2015. máj. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Kutya kint marad, ha nem megoldható akkor, meg ne menjen babanézőbe az ilyen, szerintem pofátlanság ilyet csinálni ha szándékos, és nincs semmi bajom a kutyákkal de az emberi fajt jobban szeretem, kutyának kint a helye.
2015. máj. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Kutya kint egyèrtelmű,ha nem tetszik neki mehet a kutyájával ahonnan jött.
2015. máj. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Én nagyon szeretem a kutyámat, legszívesebben a világ végére is magammal vinném, mégis szerintem nagy tiszteletlenség ráerőltetni a kutya társaságát másra a saját otthonában, ha előtte nincs megbeszélve, ráadásul még ha újszülött gyermeke is van + tudom, hogy nem szívleli az állatokat. Ha már éppenséggel mindenképp jönnie kellett a kutyának, mert nem volt más lehetőség hol hagyni, az a minimum, hogy kint megvár... Szerintem az anyuka is nyugodtan szóvá teheti, elvégre az ő háza és az ő kisbabája...
2015. máj. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

Nekem nem lenne vele bajom, hozza csak; ha nem szeretnéntek a gyerek közelébe engedni, zárjátok ki a szobából, de az égvilágon semmi sem történik, ha odamegy, megszagolja.


Kutya-cica mellett nőttem fel (néha megrágcsáltam egyikmásik farkát, a németjuhász szőrébe kapaszkodva tanultam járni... pedig koraszülött voltam, pusz majdnem meghaltam szülés után), 26 vagyok semmi bajom... ja de! Máig jó, ha egy évben kétszer vagyok náthás, influenzát soha nem láttam, láz 5 évente max...

2015. máj. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%

De te írod, hogy nem szívleed a kutyákat, úgy érthető a negativitásod.


Az meg egy másik, hogy én olyan helyre alapból nem vinnék kutyát, ahol utálják, mert pfátlanság a másik felé.


Utsó voltam.

2015. máj. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Ha egy kis olebrol van szó, semmit. Kibir mindenki pár órát egy kiskutya mellett. A gyereknek se lesz semmi baja tőle, pláne hogy nyilván van külön szobája és az idő nagy részében úgyis ott kész és alszik. Ha nagytestű kutya, akkor mondanám, hogy a lakásba nem jöhet be. Amennyiben van rá lehetőség, maradhat a kertben, h nincs, várjuk szeretettel egy másik alkalommal, kutya nélkül
2015. máj. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Hamarabb volt kutyánk, így érthetően a lányom kutya mellett nő fel az első naptól kezdve, nekem ezzel nincs bajom.

De mégha előre megbeszélném az illetővel se mennék kutyával babanézőbe, értesítés nélkül meg egyenesen bunkóságnak tartom.


Beleélve magad a te nézőpontodba, miszerint utálod a kutyákat és félted az újszülöttet, én egyértelműen kijelenteném, hogy a kutya nem jöhet be a lakásba, kösse ki a lépcsőházban, vagy a kerítéshez, ha ezt nem akarja akkor menjen haza és legközelebb kutya nélkül érkezzen.

2015. máj. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én kutyás vagyok, nagyon szeretem. DE! Ha valakihez babalátogatóba megyek, ráadásul újszülötthöz, az azt jelenti, hogy jól ismerem az illetőt. Tehát tudom, hogy nem szeretni a kutyákat. Így nagy bunkóság kutyával beállítani.

Ha ő ilyen, te is megmondhatod, hogy a kutya vagy kint marad, vagy jön máskor, amikor nem hozza magával.

Ennyi.


A saját kutyámat bármikor a gyerekem közelébe engedem, de idegent soha!!! Nem ismerem az egészségi állapotát, így bármit elkaphat a gyerek tőle. Nem is engedem, hogy 2 évesem más kutyákat simogasson.

2015. máj. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!