Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak, ti mit szolnatok, ha...

Anyukak, ti mit szolnatok, ha valaki ugy allaitana be hozzatok babat latogatni, hogy vele van a kutyaja de nem beszelte meg veletek elore?

Figyelt kérdés
Raadasul ujszulott babahoz, a kutyakat meg ki nem allhatjuk (bocs nincs ekezet). :S

2015. máj. 3. 23:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát elég bunkó,ha odaviszi a kutyáját,még az udvarra se engedném be.
2015. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azzal nincs gondom, aki kutyát tart magának, de ne erőltesse már rám. És mi van, ha vki allergiás a szőrre? És igen, az én otthonomban én mondom meg, hogy jöhet vagy nem és ha nem azt illik tiszteletben tartani. ha nem tetszik, akkor meg nem jönni. én mártartó voltam régebben, mégsem a vendégeim vállán ültek a papagájaim. és persze ha én megyek vhová és az illető kutyás, nem várom el h elzárja, mert az ö otthona, ha nála az ágyban alszik az eb akkor ok, semmi közös hozzá minthogy én se engedek be kuytát, ahhoz meg neki
2015. máj. 4. 13:16
 13/14 anonim ***** válasza:
Én szólni nem szólnék, a mi két kutyánktól úgysem tudnának bejönni :) Természetesen előre célszerű lenne egyeztetni.
2015. máj. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nálunk volt kutyás látogató, és bár nem szólt előre, de tudtam, hogy kutyával fog jönni, nélküle nem is tudna, mert vakvezető kutyáról van szó.

Nyilván beengedtem, mert másképp nem tudott volna jönni, leültette a kutyát az előszobában és szépen aludt egyet a kutya, amíg nem indultak.

De házikedvencnek én se örültem volna, mert honnan tudjam, hogy be van-e oltva rendesen, meg van-e nevelve h ne ugráljon, nyalakodjon stb...

2015. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!