Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes e a Forever termékeit...

Érdemes e a Forever termékeit adni babáknak immunerösités céljából bölcsikezdés elött?

Figyelt kérdés
2015. máj. 4. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Kérdezd meg a gyerekorvost,védőnőt! :)
2015. máj. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
ártani nem ártasz vele, de csodákat ne várj!
2015. máj. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Attól is függ, mennyi idős a kicsi, mert az, hogy bölcsikezdés előtt, elég tág fogalom. Szerintem ha nem kimondottan beteges, inkább arra kell ügyelni, hogy rendesen egyen, sok zöldséget, gyümölcsöt. Mi 2 éves kortól izlandi halolajat adtunk a gyerekeknek, nemigen betegeskedtek, de megmondom őszintén, nem tudom, a halolaj miatt voltak egészségesek, vagy amúgy is erős a szervezetük. Nekünk a halolajat azért ajánlották, mert semmilyen mesterséges adalék nincs benne. Mindenesetre szerintem mindenképpen kérdezd meg a gyerekorvost, védőnőt, és mutasd meg nekik pontosan azoknak a termékeknek az összetételét, amiken gondolkodsz.
2015. máj. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes.Sajnos ma már a zöldségekben, gyümölcsökben nagyon kevés a vitamin, ásványi anyag, az élelmiszerek meg tele vannak adalékanyagokkal, ízfokozókkal stb.
2015. máj. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Érdemes adni őket, de előtte érdemes megkérdezni egy olyan orvost, aki valóban, a gyakorlati tapasztalatok szintjén ismeri ezeket a termékeket. Az összetételnél ugyanis fontosabb, miből mennyi szívódik fel és hogyan. Erről nincs mindegyik gyermekorvosnak, védőnőnek megfelelő információja.


Ha privátban megkeresel, szívesen segítek neked, hogy ingyen, minden kötelezettség nélkül kikérhesd egy, a Forever termékeket jól ismerő orvos tanácsát arról, személy szerint annak a gyermeknek, aki miatt feltetted a kérdést, melyik terméket, milyen adagolásban, mennyi ideig érdemes adni és mire kell odafigyelni közben. :)


Amit az előttem szóló írt a zöldségek, gyümölcsök tápanyag- és az élelmiszerek méreganyag-tartalmáról, azzal teljes mértékben egyetértek. Az igazán hozzáértő, naprakész szaktudással rendelkező dokik szerint bizonyos tápanyagokat mindenkinek pótolni kell. Ilyen pl. a D-vitamin, amely több Forever termékben is megvan.


Konkrét saját tapasztalatként annyit elmondhatok, hogy a mi fiunk - miközben csak egy részét tudtuk megoldani a számára javasolt termékeknek - a bölcsiben a csoportba beiratkozott kábé két tucat gyermek közül az egyetlen volt, aki az első 45 napját minden hiányzás nélkül bírta. Amikor először belázasodott - egyszerű torokgyulladással -, csak az ő csoportjában 3 gyermek már skarláttal feküdt otthon...

2015. máj. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van egy rakat orvos az FLP-ben, kérdezd meg az egyiktől, hogy miből mennyit adjál neki. Ilyen egyszerű. :)
2015. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 7. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!