Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor ébredtetek ma reggel...

Mikor ébredtetek ma reggel anyukák, és a babátok? Milyen volt az éjszakátok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 07:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jó reggelt! Én 6kor keltem, csináltam kávét a páromnak és nekem, azóta Ő már elment melózni. Lányunk még alszik,szerintem nemsokára kel Ő is. Az éjszaka jól telt, már 12hetes kora óta nem kel éjjel. Pont ma egy éves,ugyhogy bulizunk délután,vagy egész nap :o))
2010. febr. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

3/4 7 kor...A lányom ébresztett. :) 2 éves.

Ö pár hete alszik át,viszont nekem a pocaklakó miatt (38.hét) rossz éjjelem volt.

2010. febr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Jó reggelt nektek is:)

Boldog születésnapot kívánunk a lányodnak:)

Második válaszoló: neked pedig könnyű szülést, és jó egészséget az egész családnak!

Szép napot!

2010. febr. 23. 07:31
 4/18 anonim ***** válasza:
Én 6kor keltem férjemnek segitettem kaját késziteni,egész nap dolgozik.Vagyis 5ig.Aztán én is kávét föztem,fiam meg most ébred fel.Másfél éves.
2010. febr. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Köszi :o)
2010. febr. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én is 6-kor ébredtem. a kisfiam is már akkor ébredezett, csináltam neki tápszert, és visszaaludt., még alszik. Én azóta kávéztam, apa meg már dolgozik.
2010. febr. 23. 07:33
 7/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 10 hónapos...7-kor ébredt. Elég rossz éjszakánk volt, éjféltől óránként fenn...nem adtam neki Viborcul kúpot, gondoltam kipróbáltam, hogy bírja-e. Hát nem...úgyhogy ma megy a kúp:) Már kinn van végre az alsó 2 foga, de úgy látszik mocorognak a felsők is:)

Szép napot nektek is!

2010. febr. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Már a második éjszakánk szuper volt. 6:20-kor keltünk. Kislányom 1-szer ébredt inni. Nem tudom hogy van- e összefüggés, de kapott este egy Viburcol kúpot és tök jól aludt. Meg én is. Azt leszámítva hogy együtt alszunk már 2 hónapja.
2010. febr. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
fél 5-kor először,mert a párom készülődött snowboardozni.aztán 5-kor felkeltem,reggeliztem,6-kor kelt a kicsi is.előtte 2-kor kelt fel.12 hetes,1x kel éjjel.most küzdünk az elalvással.
2010. febr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én 6,30 kor keltem, kisfiamat összekészítettem a suliba, apukája elvitte. Az éjszaka nehéz volt, 11kor 12 kor felkelt 6 hós kislányom, aztán 1.30 körül is ekkor nem akart visszaaludni egy órán keresztül kb. Szóval az este fárasztó volt, úgy szerettem volna aludni. Szerencsére vannak jobb napok is :o) Nem tudom miért kel ilyen sokszor néha. Volt pár hónap amikor simán végigaludta az egész éjszakát, most megint többször megébred.
2010. febr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!