Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti leteszitek a...

Anyukák! Ti leteszitek a földre a mászó, bútorok mellett tipegő, de önállóan még nem járó gyerkőcötöket szabad téren vagy közösségi helyeken? Ahol mások (több ember is) cipőben járkál?

Figyelt kérdés
2015. máj. 6. 17:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Nem tettem le, csak babás helyen, ahol nem volt cipőben mászkálás.
2015. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Egy ismerős szinte hülyének nézett, hogy nem teszem le én sem, ő leteszi a hasonló korú gyerekét, de én ezt veszélyesnek tartom.
2015. máj. 6. 17:58
 3/22 anonim ***** válasza:
53%
Nem tettem le soha ilyen helyeken.
2015. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Akkor mégsem én vagyok a paramami.
2015. máj. 6. 18:01
 5/22 anonim ***** válasza:
54%

Én letettem.

Tökéletesen erős immunrendszerű gyerek lett belőle.

2015. máj. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
48%
Én simán leraktam.. :) és köszöni szépen a két éves fiam, sose volt beteg :) én úgy gondolom kell az immunrendszerüknek a "kosz", mert ha burokban van tartva, akkor ha elsőnek találkozik bármilyen vírussal nem tudja legyőzni a szervezete. És véleményem szerint az allergiára is hajlamosít a túlféltés. Régebben volt egy mondás, szerintem még most is használatos; Akkor egészséges a gyerek, ha koszos! :) amúgy én azt tanácsolom neked, hogy ne foglalkozz senkivel, a véleményem leírtam, de úgy csináld, ahogy Te jónak érzed. Nem a szomszéd Mariska véleménye a fontos, nem is a gyakoris anyukáké, csakis a Tiéd. :) További szép napot Neked!
2015. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Értem én, hogy immunrendszer meg miegymás, de akkor mi anyukák, miért nem ereszkedünk négykézláb, és mászunk ott, ahol más koszos cipőben járkál a város minden szegletéből, és utána toljuk az öklünket tövig a szánkba?
2015. máj. 6. 18:31
 8/22 anonim ***** válasza:

Az a baj, főleg városban, hogy a cipőtalpon nem csak por van, hanem gyakorlatilag több faj (ember, kutya, macska) széklete és vizelete.

Én emiatt nem teszem le.


Sőt, az amúgy kedves szomszéd bácsinak sem engedem, hogy az arcához, kezéhez nyúljon, mert a bácsi három méterről is büdös és évente kétszer(!!) vált ruhát. Abba bele se merek gondolni, hogy egy-egy mosdólátogatás után mi marad a kezén....

2015. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

#6 - azt a koszt inkább a porra, sárra értik.

Nem a fekáliára, ami azért elég masszív betegségeket tud okozni.


Apám falun nőtt fel, elég lazán kezelték a higiéniát, de őt se engedték kisgyerekként (se a testvéreit) belemászni a tehénszarba.

2015. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem tettem le.Más a homok,meg a por,meg más a kutyaszar,a másik ember köpete,meg a többi amit az ember a talpán cipel.Én sem raknám a kezem a padlóra,pláne a gyerekemnek nem engedném.Utána meg veszi a szájába,meg beledörzsöli a szemébe...
2015. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!